M jak miłość, odcinek 1545: Magda zażąda od Budzyńskiego, by pozbył się kochanki Piotrka! Zrzuci na niego winę o rozwód Zduńskich

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1545: Magda zażąda od Budzyńskiego, by pozbył się kochanki Piotrka! Zrzuci na niego winę o rozwód Zduńskich

M jak miłość, odcinek 1545: Magda zażąda od Budzyńskiego, by pozbył się kochanki Piotrka! Zrzuci na niego winę o rozwód Zduńskich

2020-11-15 18:27

W 1545 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) pokaże na co ją stać i to ona z hukiem zakończy intrygi bezczelnej Kamili (Anna Gorajska), która wciąż nie odpuści mizdrzenia się do Piotrka (Marcin Mroczek). Magda nie zniesie dłużej patrzenia na cierpienie Kingi (Katarzyna Cichopek), dlatego zaszantażuje Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Wernera (Jacek Kopczyński) i rozkaże natychmiastowe rozdzielenie dwójki kochanków. W 1545 odcinku "M jak miłość" Kamila dostanie zakaz pracy z Piotrkiem, co skwituje trzaśnięciem drzwiami i koszmarną awanturą w bistro Kingi przy wielu świadkach.

"M jak miłość" odcinek 1545 - wtorek, 24.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1545 odcinku "M jak miłość" Magda ukróci kontakty Kamili i Piotrka. Tylko ona będzie miała na tyle odwagi, by wkroczyć do akcji. Nie zniesie dłużej płaczu Kingi, a sama zacznie pałać nienawiścią do koleżanki z pracy, która zacznie się rządzić jak mało kto. 

- Postawiłam Piotrkowi ultimatum. Powiedziałam, że Kamila musi zniknąć z naszego życia. Jak myślisz, co zrobił? Nic. Schował głowę w piasek. - Wyżali się Zduńska.

Magda w 1545 odcinku "M jak miłość" postanowi natychmiast rozwiązać tę sytuację.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1547: Wypadek Pawła. Były kochanek Franki będzie chciał go zabić - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1542 ZWIASTUN. Kamil pozbędzie się Poli! Sekretarka Anita nie pozwoli mu skrzywdzić córki
M jak miłość ZWIASTUN. Nieprzytomna Iza w hotelu z Michałem. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią. Paweł prześladowany przez bandytę!

W 1545 odcinku "M jak miłość" Magda postawi przed Andrzejem i Wernerem ultimatum. Albo rozdzielą Kamilę i Piotrka w pracy, albo ona przestanie z nimi rozmawiać. 

- Nie widzicie, co Kamila wyprawia, czy nie chcecie tego widzieć? - Zapyta wściekła Budzyńska.

Mecenasi faktycznie wezmą sobie jej słowa do serca i postanowią działać. Tym bardziej, że Budzyńska w 1545 odcinku "M jak miłość", da im do zrozumienia, że jeśli małżeństwo Zduńskich się rozpadnie, to będzie także ich wina.

W 1545 odcinku "M jak miłość" Kamila zostanie wezwana na rozmowę. Usłyszy, że to jest koniec jej pracy z Piotrkiem i od teraz ma współpracować z Wernerem lub Grycem. Kobieta wpadnie w prawdziwy szał. Od razu uda się do bistro Kingi. Na miejscu wyjdzie z niej prawdziwy diabeł. Zrobi ogromną aferę Kindze i oskarży ją o wszystko co najgorsze. Przy świadkach wygarnie Zduńskiej co o niej myśli. W 1545 odcinku "M jak miłość" dojdzie do ostrego starcia między dwiema kobietami. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze