M jak miłość, odcinek 1544: Matka Anety zwyzywa Olka od najgorszych! Wszystko przez ciążę

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1544: Matka Anety zwyzywa Olka od najgorszych! Wszystko przez ciążę

M jak miłość, odcinek 1544: Matka Anety zwyzywa Olka od najgorszych! Wszystko przez ciążę - ZWIASTUN

W 1544 odcinku "M jak miłość" matka (Hanna Śleszyńska) Anety (Ilona Janyst) zaatakuje Olka (Maurycy Popiel)! W najgorszych słowach wyzwie go w obecności żony. Dlaczego? Wszystko przez ciążę Anety, co do której teściowa Olka będzie przekonana, że on jej nie chce... Jak będzie naprawdę? Czy Olek chce mieć dziecko z Anetą, czy to Iwona będzie miała rację? Sprawdź, co dokładnie usłyszy mąż Anety od teściowej w 1544 odcinku "M jak miłość". Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1544 - poniedziałek, 23.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1544 odcinku "M jak miłość" Olek znajdzie test ciążowy żony i będzie w mocnym szoku. I choć będzie podejrzewać kłamstwo Anety zacznie się zachowywać jak na przyszłego tatę przystało. Niestety, ale nie wzbudzi to u żadnej z pań pozytywnej reakcji! 

Jako pierwsza w 1544 odcinku "M jak miłość" oświeci Olka Aneta, który od razu powie mu, że nie jest w żadnej ciąży, tylko oszukuje własną matkę, aby zaczęła się leczyć. A matkę faktycznie oszuka i to podwójnie, bo poprosi ją o zachowanie tajemnicy przed Olkiem, który rzekomo dziecka mieć nie chce. Dokąd to wszystko doprowadzi?

M jak miłość, odcinek 1544 ZWIASTUN. Olek dowie się o ciąży Anety! Matka Chodakowskich pobije zboczonego Marka

- Uważam, że powinnaś jej powiedzieć. Nie będę brał udziału w tym oszustwie! - skarci żonę Olek.  

Wieczorem w 1544 odcinku "M jak miłość" zaś do akcji wkroczy matka Anety, która postanowi osobiście powiedzieć Olkowi, co myśli o jego postawie. I już w drzwiach mieszkania Chodakowskich zacznie krzyczeć na zięcia. 

- Bardzo bym chciała, żebyś się z tego dziecka cieszył! I zaakceptował tę sytuację! Chyba nie okażesz się dupkiem?!

Jakie wyjście znajdzie Olek z tej dziwacznej sytuacji? Zacznie grać w grę żony, aby ratować teściową, czy jednak ujawni oszustwo? Przekonamy się już w 1544 odcinku "M jak miłość". 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1546: Ostatnia wola Janka przed śmiercią. Odda Sonię przyjacielowi Rafałowi - WIDEO

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze