M jak miłość, odcinek 1544: Aneta wciągnie Olka w intrygę przeciwko matce. Przez ciążę podpadnie teściowej

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1544: Aneta wciągnie Olka w intrygę przeciwko matce. Przez ciążę podpadnie teściowej

M jak miłość, odcinek 1544: Aneta wciągnie Olka w intrygę przeciwko matce. Przez ciążę podpadnie teściowej - ZWIASTUN

2020-11-16 12:07

W 1544 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) dowie się o ciąży Anety (Ilona Janyst)! Przypadkiem znajdzie test ciążowy i będzie pewny, że żona urodzi mu dziecko. Tym samym wyda się podstęp Anety, która wymyśliła ciążę, że zmusić śmiertelnie chorą matkę Iwonę (Hanna Śleszyńska) do leczenia. Ale żona Olka nie byłaby sobą, gdyby tak łatwo odpuściła. Dlatego w 1544 odcinku "M jak miłość" niemal zmusi Chodakowskiego, że razem z nią kłamał o dziecku. Niestety Olek ostrzeże żonę, że nie weźmie udziału w jej intrydze. Do czasu aż matka Iwony stanie z nim twarzą w twarz i pokaże na co ją stać.

"M jak miłość" odcinek 1544 - poniedziałek, 23.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Szok w 1544 odcinku "M jak miłość" przeżyje Olek kiedy przypadkiem zauważy w łazience pozytywny wynik testu ciążowego Anety! Początkowo pomyśli, że żona znów nie jest z nim szczera, że oszukuje go w sprawie ciąży i nie ma nawet zamiaru powiedzieć mu o dziecku. Nie będzie miał pojęcia, że "ciąża" to część radykalnego planu Anety, żeby zmusić umierającą na glejaka mózgu Iwonę do leczenia.

Na wieść o wnuku matka Anety ostatnio w "M jak miłość" zmieniła nastawienie do choroby i swojej śmierci. Nie chciała walczyć z ciężką chorobą, ale fakt, że zostanie babcią zupełnie to zmienił. W 1544 odcinku "M jak miłość" Iwona będzie w szpitalu na leczeniu kiedy zadzwoni do córki, żeby ustalić czy wyznała Olkowi prawdę o dziecku. Bo córka wmówiła jej, że mąż nie chce dziecka. - Rozmawiałaś już z Olkiem? - Nie, bo boję się jak on to przyjmie. Boję się, że to rozwali nasz związek! - Aneta dalej będzie brnęła w kłamstwo.

Nie przegap: M jak miłość. Nieprzytomna Iza w łóżku z Michałem! To będzie wyglądało jak gwałt - WIDEO

Tyle tylko, że w 1544 odcinku "M jak miłość" Olek zapyta Anetę wprost jak długo zamierzała przez nim ukrywać ciążę i to, że zostaną rodzicami.  Chodakowska nie będzie miała wyjścia. Przyzna się, że wcale nie spodziewa się dziecka, że wymyśliła wszystko, żeby jej matka podjęła leczenie. Olek, przerażony rozmiarem kolejnej intrygi Anety w 1544 odcinku "M jak miłość" uprzedzi ją, że nie będzie jej wspólnikiem w oszustwie.

Przeczytaj koniecznie: M jak miłość, odcinek 1544: Dramat Izy i Michała. Przez hazard i alkohol stracą pracę w wydawnictwie

- Uważam, że powinnaś jej powiedzieć. Nie będę brał udziału w tym szaleństwie - powie Olek. Ale w 1544 odcinku "M jak miłość" Aneta zacznie błagać o wsparcie. Olek zmieni zdanie kiedy zauważy jak wiadomość o dziecku wpłynęła na chorą Iwonę. Dla dobra teściowej postanowi nagiąć prawdę. Chodakowscy zrobią wszystko, żeby chora matka Anety przeszła leczenie i miała szansę na pokonanie glejaka mózgu.

M jak miłość, odcinek 1544 ZWIASTUN. Olek dowie się o ciąży Anety! Matka Chodakowskich pobije zboczonego Marka

Wszystko w 1544 odcinku "M jak miłość" skomplikuje nagły powrót Iwony ze szpitala. Matka Anety stanie w drzwiach mieszkania córki i zięcia tylko w jednym celu. Żeby przywołać Olka do porządku. Od razu poruszy niewygodny temat ciąży i dziecka, które jest w drodze. - Przyjechałam, żeby cię weprzeć i ostatecznie rozmówić się z twoim mężem! - przywita się z Anetą. I od razu w 1544 odcinku "M jak miłość" przypuści atak na Olka. - Bardzo bym chciała, żebyś się z tego dziecka ucieszył. I zaakceptował tę sytuację! Chyba nie okażesz się dupkiem? - rzuci wprost Iwona.

Nie przegap: Patrz też: M jak miłość, odcinek 1545: Kamil weźmie się za Kamilę. Znajdzie sposób na kochankę Piotrka?

Co odpowie Olek w 1544 odcinku "M jak miłość"? Tak jak Aneta będzie brnął w kłamstwo, że zostaną rodzicami. Zapewni teściową, że nowina o dziecku sprawiła mu wielką radość!

M jak miłość odc. 1544. Iwona (Hanna Śleszyńska), Olek (Maurycy Popiel)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1544. Iwona (Hanna Śleszyńska), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odc. 1539. Aneta (Ilona Janyst), Iwona (Hanna Śleszyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1539. Aneta (Ilona Janyst), Iwona (Hanna Śleszyńska)
M jak miłość odc. 1534. Olek (Maurycy Popiel), Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1534. Olek (Maurycy Popiel), Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze