M jak miłość, odcinek 1544: Iza w ciąży? Spełni marzenie Marcina o trzecim dziecku

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1544: Iza w ciąży? Spełni marzenie Marcina o trzecim dziecku

M jak miłość, odcinek 1544: Iza w ciąży? Spełni marzenie Marcina o trzecim dziecku

2020-11-19 8:16

W 1544 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) będą spodziewali się dziecka?! Wszystko na to wskazuje, bo Iza sama poruszy ten temat i przyzna, że mąż jest w pełni gotowy do tego, by zostać tatą po raz trzeci! Takie myśli przyjdą im do głowy przez sytuację Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel) i fałszywą ciążę. W 1544 odcinku "M jak miłość" zakochani Chodakowscy poważnie podejdą do tematu. Iza będzie w ciąży?

"M jak miłość" odcinek 1544 - poniedziałek, 23.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1544 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin zaczną martwić się sytuacją Anety i Olka. Za sprawą intrygi, w jaką uwikłała męża Aneta, ten myślał, że jest w ciąży. Olek szczerze ucieszył się, że będzie tatą i zdążył pochwalić się radosną nowiną bratu. Niestety szybko się okaże, że Aneta wymyśliła całą sytuację z ciążą, żeby zmusić do leczenia chorą Iwonę (Hanna Śleszyńska). W 1544 odcinku "M jak miłość" Olkowi pęknie serce, że nie będzie miał dziecka. Izę i Marcina skłoni to do refleksji...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1544: Michał każe Izie uwieść szefa, żeby nie stracili wszystkiego! To on wciągnął Mariusza w hazard i alkohol

M jak miłość, odcinek 1544 ZWIASTUN. Olek dowie się o ciąży Anety! Matka Chodakowskich pobije zboczonego Marka

W 1544 odcinku "M jak miłość" Iza doceni męża i to, jak dobrym jest ojcem.

- Czyli ta przygoda Olka z rodzicielstwem, to jedna wielka ściema... A mógł być takim fajnym tatusiem. - Zacznie Chodakowski.

- Olek to chyba póki co nie chce mieć dzieci. Nie dojrzał do tego. Co innego ty... Taki mądry, dojrzały, odpowiedzialny - Iza nie będzie mogła nachwalić się Marcina w 1544 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1544: Matka Anety zwyzywa Olka od najgorszych! Wszystko przez ciążę - ZWIASTUN

W 1544 odcinku "M jak miłość" Iza da Marcinowi do zrozumienia, że jest gotowy na ponowne zostanie tatą! On wcale się nie będzie temu opierał. Zaczną się namiętnie całować, ale ich igraszki przerwie dźwięk telefonu. Okaże się, że Iza będzie mieć poważne problemy w pracy. Nie zmienia to faktu, że oboje Chodakowscy zaczną poważnie myśleć o powiększeniu rodziny? Czy Iza zajdzie w trzecią ciążę? Dowiemy się z kolejnych odcinków "M jak miłość".

Najnowsze