M jak miłość, odcinek 1544: Aneta rozstanie się z Olkiem przez Izę! Szokująca rada przyjaciółki

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1544: Aneta rozstanie się z Olkiem przez Izę! Szokująca rada przyjaciółki

M jak miłość, odcinek 1544: Aneta rozstanie się z Olkiem przez Izę! Szokująca rada przyjaciółki

2020-11-18 12:43

W 1544 odcinku "M jak miłość" widzowie odkryją inną twarz Izy (Adriana Kalska)! Dotąd to Aneta (Ilona Janyst) słynęła z intryg, ale okaże się, że ma godną następczynię... Obie kobiety będą martwić się Aleksandrą (Małgorzata Pieczyńska), więc spróbują oderwać ją od kłopotów i poznać z jakimś mężczyzną. Iza wymyśli, że Aneta ma chodzić z matką na kurs tańca dla singli. Będzie też wiedziała, że ma ona ostatnio dużo tajemnic przed Olkiem (Maurycy Popiel). Dlatego w 1544 odcinku "M jak miłość" Iza zasugeruje Anecie rozstanie z mężem!

"M jak miłość" odcinek 1544 - poniedziałek, 23.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1544 odcinku "M jak miłość" Iza i Aneta umówią się na kawę, by spiskować za plecami Aleksandry. Będą martwiły się o matkę mężów, która ostatnio ma sporo problemów sercowych. Nie może też uwolnić się od natręta Marka (Mariusz Kiljan), który usilnie próbuje namówić ją na seks. To wszystko dobiło kobietę, dlatego w 1544 odcinku "M jak miłość" Iza wymyśli plan, jak wyciągnąć ją z dołka. Każe Anecie uczestniczyć (wraz z Aleksandrą) w tańcach dla singli. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1544: Matka Anety zwyzywa Olka od najgorszych! Wszystko przez ciążę

M jak miłość ZWIASTUN. Nieprzytomna Iza w hotelu z Michałem. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią. Paweł prześladowany przez bandytę!

W 1544 odcinku "M jak miłość" Anetę bardzo zdziwi propozycja przyjaciółki.

- Kurs tańca towarzyskiego dla singli - Przedstawi swój pomysł Iza.

- Myślisz? Nie wiem... Może to nie jest taki zły pomysł, ale mama się na to nie zgodzi, to nie jest w jej stylu

- To ją wkręcimy. Zaliczymy parę lekcji z nią

- Dla singli!!! Czyli nasi mężowie są z tego wyłączeni? - Aneta będzie bardzo zdziwiona w 1544 odcinku "M jak miłość".

W 1544 odcinku "M jak miłość" Iza zasugeruje Anecie, że czas oderwać się od męża i zająć sobą. Co więcej, Chodakowska faktycznie przyzna jej rację. Zdołają namówić Aleksandrę do wspólnego wyjścia. Olek i Marcin (Mikołaj Roznerski) będą w tym czasie opiekunami do dzieci i jak zwykle nie nadążą za szalonymi pomysłami żon. W 1544 odcinku "M jak miłość" sytuacja w życiu Anety nie będzie już tak zabawna, kiedy mąż odkryje jej poważną intrygę z ciążą i pomyśli, że jest ojcem. Nie będzie jej wtedy do śmiechu. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze