M jak miłość, odcinek 1541: Kasia rzuci Łukasza po pierwszym seksie! Znów zakocha się w Katii?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1541: Kasia rzuci Łukasza po pierwszym seksie! Znów zakocha się w Katii?

M jak miłość, odcinek 1541: Kasia rzuci Łukasza po pierwszym seksie! Znów zakocha się w Katii?

2020-11-09 21:38

W 1541 odcinku "M jak miłość" Kasia (Paulina Lasota) rozstanie się z Łukaszem (Jakub Józefowicz). Dopiero co przeżyli swój pierwszy raz, a wyjątkowo udany seks rozpalił ich apetyty na więcej, kiedy wszystko popsuje nagły powrót Katii (Joanna Jarmołowicz) z córką Natalią (Lena Dałek) z Gruzji. Łukasz nie powie Kasi, że ma dziecko. Wspomni tylko o problemach z byłą dziewczyną. Mimo to, w 1541 odcinku "M jak miłość" Kasia pozwoli mu odejść. To ona rzuci Wojciechowskiego, żeby nie mieszać się w żadne kłopoty. To koniec romansu Łukasza ze stażystką?

"M jak miłość" odcinek 1541 - wtorek, 10.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Pierwszy seks Łukasza i Kasi w "M jak miłość" zwiastował naprawdę namiętny związek Wojciechowskiego ze stażystką. I dawał nadzieję na to, że Łukasz wreszcie się zakocha, ułoży sobie życie z dziewczyną, którą obdarzy szczerym uczuciem. Z Katią mu nie wyszło, choć Gruzinka długo łudziła się, że będą razem i wezmą ślub. Tylko ciąża trzymała ich jednak przy sobie. Aż wreszcie Katia zostawiła Łukasza. Nawet narodziny córki nie rozpaliły większych uczuć Wojciechowskiego do matki jego dziecka.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1541: Łukasz będzie miał nową córkę! Jego kochanka Kasia nie dowie się o dziecku?

W 1541 odcinku "M jak miłość" Łukasza najpierw czeka ostre starcie z Igorem (Ali Bahrudinov), który przyjedzie z Gruzji szukając żony i córki. A potem trudna rozmowa z Kasią. Bo nowa dziewczyna Łukasza zauważy, że coś się dzieje! Będzie świadkiem groźnej konfrontacji Wojciechowskiego z podejrzanym typkiem w szpitalu. A kiedy zapyta go o Igora, dostanie wymijającą odpowiedź, że to sprawy z przeszłości.

Powrót Katii w 1541 odcinku "M jak miłość" spadnie na Łukasza tak nieoczekiwanie, że znajdzie się w sytuacji bez wyjścia. Sam moment przyjazdu Katii jest niezręczny, bo Łukasz zaczyna się spotykać, układać sobie życie z Kasią. To ją stawia w niezręcznej sytuacji - zdradził Jakub Józefowicz w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość, odcinek 1541: Łukasz po powrocie Katii będzie chciał się jej pozbyć. Wszystko przez Kasię - WIDEO

Aż wreszcie Kasia w 1541 odcinku "M jak miłość" wyciągnie z Łukasza część prawdy o jego dawnym życiu i o Katii. Nie będzie jednak miała pojęcia, że jest jeszcze dziecko. - Łukasz? Przecież widzę, że coś się stało...Ten facet w szpitalu? - To facet mojej byłej dziewczyny, która ma obecnie kłopoty. Nie odbiera telefonów...- No dobra, z tym ci nie pomogę, ale nie będę ci przeszkadzać. Uciekaj do swoich spraw. A kawę wypijemy innym razem - doda na pożegnanie Kasia.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1542: Łukasz każe Katii wracać do Igora, ale Marta nie wypuści ich z kraju!

Żadne z nich nie będzie wiedziało, że obserwuje ich Katia. Była dziewczyna Łukasza w 1541 odcinku "M jak miłość" zorientuje się, że Wojciechowski ma kogoś, ale i tak zgodzi się zamieszkać u niego mieszkaniu. Do czasu aż zdecyduje do robić dalej ze swoim życiem i czy wrócić do Igora. Wspólnie spędzony czas uświadomi Łukaszowi jak wiele stracił. To córce Natalii w 1541 odcinku "M jak miłość" powie, że wielu rzeczy żałuje. - A mogliśmy być razem... Ale tata wszystko pomieszał...

- Jakbyś mógł podjąć decyzję jeszcze raz, to co byś zrobił? - zapyta go Katia ze łzami w oczach. Jednak Wojciechowski w 1541 odcinku "M jak miłość" będzie pewny, że nigdy nie pokocha Katii, tak jak ona by tego chciała. - Nie jestem ani lepszy, ani mądrzejszy niż byłem. Ale kocham naszą córkę. I wiesz Katia, że życzę ci jak najlepiej... - wyjaśni, jednak nie przyzna się, że związał się z Kasią.

M jak miłość odc. 1541. Kasia (Paulina Lasota), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1541. Kasia (Paulina Lasota), Łukasz (Jakub Józefowicz)
	M jak miłość odc. 1541. Kasia (Paulina Lasota), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1541. Kasia (Paulina Lasota), Łukasz (Jakub Józefowicz)
M jak miłość odc. 1541. Kasia (Paulina Lasota), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1541. Kasia (Paulina Lasota), Łukasz (Jakub Józefowicz)
M jak miłość odc. 1541. Łukasz (Jakub Józefowicz), Katia (Joanna Jarmołowicz), Natalia (Lena Dałek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1541. Łukasz (Jakub Józefowicz), Katia (Joanna Jarmołowicz), Natalia (Lena Dałek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze