M jak miłość, odcinek 1541: Katia ujawni Łukaszowi jak mąż się nad nią znęcał w Gruzji! Igor bił ją i ich córkę Natalię?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1541: Katia ujawni Łukaszowi jak mąż się nad nią znęcał w Gruzji! Igor bił ją i ich córkę Natalię?

M jak miłość, odcinek 1541: Katia ujawni Łukaszowi jak mąż się nad nią znęcał w Gruzji! Igor bił ją i ich córkę Natalię?

2020-11-03 18:39

W 1541 odcinku "M jak miłość" Katia (Joanna Jarmołowicz) wróci z córką Natalią (Lena Dałek) do Polski, ale nie będzie się czuła tutaj bezpiecznie. Jej śladem ruszy bowiem bezwzględny, nieobliczalny mąż Igor (Ali Bahrudinov). Nagły przyjazd Katii to będzie ucieczka przed Gruzinem, który nie pozwoli jej tak łatwo odejść. Tylko Łukaszowi (Jakub Józefowicz) była dziewczyna w 1541 odcinku "M jak miłość" wyzna całą prawdę o tym jak wyglądało jej życie w Gruzji. Wojciechowski zapyta wprost Katię czy Igor bił ją i ich córeczkę.

"M jak miłość" odcinek 1541 - wtorek, 10.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Powrót Katii w 1541 odcinku "M jak miłość" będzie niczym innym niż ucieczką Gruzinki przed mężem i jego rodziną! Bo okaże się, że po ślubie Katia nie zaznała szczęścia u boku Igora. Niebezpieczny bandyta tylko udaje przed wszystkimi kochającego, troskliwego partnera, a naprawdę jest zwykłym potworem. Zanim jednak Katia zjawi się u Łukasza, to w 1541 odcinku "M jak miłość" czeka go starcie z Igorem w szpitalu. Rywal zjawi się w klinice gdzie pracuje Wojciechowski, żeby zabrać mu Katię.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1541: Łukasz będzie miał nową córkę! Jego kochanka Kasia nie dowie się o dziecku?

- Po kłótni Katia zostawiła mu list i pojechała do Polski. Martwię się. Jeśli coś wiesz, to powiedz tylko, czy wszystko jest okej - rzuci wściekły Igor, który w 1541 odcinku "M jak miłość" zaatakuje Łukasza w windzie. - Nie wiem gdzie jest Katia, a nawet gdybym wiedział, to i tam bym ci nie powiedział! Co jej draniu zrobiłeś, że od ciebie uciekła? - Wojciechowski nie przestraszny się gróźb Gruzina.

Na pożegnanie mąż Katii w 1541 odcinku "M jak miłość" zacznie straszyć rywala. - Nie próbuj wejść mi w drogę, bo to się źle skończy!

M jak miłość, odcinek 1541: Kinga nie daruje Piotrkowi zdrady w Las Vegas! Przyzna się co zrobił z Kamilą w parku - WIDEO

Niedługo później w 1541 odcinku "M jak miłość" Katia odwiedzi swojego ojca Otara (David Gamtsemlidze) w szpitalu. I poskarży mu się jak wyglądało jej życie z Igorem, jego matką i całą rodziną. - Według niej ma tylko siedzieć w domu, rodzić dzieci i wychowywać je tak, a nie inaczej! Reszta rodziny jest taka sama, a Igor im ulega! To właśnie w szpitalu Łukasz spotka się z Katią i swoją córeczką. Pierwszy raz od dawna przytuli Natalię, szczęśliwy, że znów ma ją blisko.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1541: Dramat Kingi i Piotrka. Wyjadą razem, żeby się pogodzić, ale stracą dzieci - WIDEO

Widząc w jakim stanie jest Katia w 1541 odcinku "M jak miłość" Łukasz zaproponuje jej,żeby zamieszkała u niego na czas pobytu w Polsce. Roztrzęsiona była dziewczyna Wojciechowskiego nie zdoła ukryć traumy jaką przeszła. - Czy Igor był wobec ciebie agresywny? Uderzył cię albo Natalię? - zapyta wprost.

Jednak Katia zaprzeczy! I w 1541 odcinku "M jak miłość" zacznie opowiadać o tym jakim cierpliwym mężem i ojcem jest Igor... Jej słowa zabrzmią jednak mało przekonująco. Gruzinka wyjaśni Łukaszowi, że nie chodziło o przemoc w ich związku, ale piekło życia pod dyktando męża. - Nie chcę być tylko żoną i matką. Chcę studiować, podróżować, pracować. Takie życie chcę pokazać kiedyś Natalii - zapewni Wojciechowskiego.

M jak miłość, odc. 1541: Katia (Joanna Jarmołowicz), Natalia (Lena Dałek), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1541. Katia (Joanna Jarmołowicz), Natalia (Lena Dałek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1541. Katia (Joanna Jarmołowicz), Natalia (Lena Dałek)
M jak miłość, odc. 1541: Katia (Joanna Jarmołowicz), Natalia (Lena Dałek), Łukasz (Jakub Józefowicz), Otar (David Gamtsemlidze)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze