M jak miłość, odcinek 1536: Kinga powie Marysi o zdradzie Piotrka! Będzie chciała zabić męża - ZWIASTUN

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1536: Kinga powie Marysi o zdradzie Piotrka! Będzie chciała zabić męża - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1536: Kinga powie Marysi o zdradzie Piotrka! Będzie chciała zabić męża - ZWIASTUN

2020-10-26 20:47

W 1536 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) będzie skrajnie załamana po kłótni z Piotrkiem (Marcin Mroczek). Po powrocie z USA zastał ją oraz półnagiego Pawła (Rafał Mroczek) w dwuznacznej sytuacji. Nie dał sobie niczego wytłumaczyć i doszło do bójki. Kinga postanowiła przenieść się z dziećmi do Grabiny. W 1536 odcinku "M jak miłość" pojedzie rozmówić się z mężem. To co zobaczy będzie dla niej prawdziwym ciosem. Nie wytrzyma psychicznie i zwierzy się Marysi (Małgorzata Pieńkowska) z okrutnej zdrady męża.

"M jak miłość" odcinek 1536 - poniedziałek, 26.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1536 odcinku "M jak miłość" Kinga wraz z dziećmi będzie przebywać w Grabienie. Marysia i Barbara (Teresa Lipowska) z przerażeniem zaobserwują, że ze Zduńską jest naprawdę źle. Kinga załamie się po ostrej kłótni na Deszczowej. Wszystko przez to, że Piotrek nie uprzedził o swoim powrocie i zastał ją oraz brata w sypialni. Paweł naprawiał dach i zmoczył koszulkę, dlatego paradował bez niej po domu. Piotrek odebrał to inaczej i doszło między nimi do bójki. W 1536 odcinku "M jak miłość" Kinga postara się przemyśleć wszystko na spokojnie i pojedzie na Deszczową spotkać się z mężem. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1537: Natalka po zdradzie Franka straci dziecko! Justyna zabierze jej też córkę

M jak miłość, odcinek 1536 ZWIASTUN. Zdrada Piotrka. Kinga odejdzie od męża. Córka Kamila ucieknie

W 1536 odcinku "M jak miłość" Kiedy Kinga będzie w drodze do domu, do Piotrka przyjdzie Kamila (Anna Gorajska). Nie odpuści sobie relacji ze Zduńskim, a nawet zacznie go namiętnie całować! Zza rogu zobaczy to zrozpaczona Kinga. Będzie dla niej jasne, że tylko ona chciała się dogadać z mężem, podczas gdy on zabawia się z inną. Zdruzgotana kobieta w 1536 odcinku "M jak miłość" wsiądzie w samochód i wróci do Grabiny. Całą we łzach zastanie ją Marysia. Kinga nie zdoła dłużej udawać i powie prawdę o zdradzie. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1538: Opiekunka Józefa złapana przez policję po otruciu Modrego! Brawurowa akcja Andrzejka i Soni - ZDJĘCIA

Marysia w 1536 odcinku "M jak miłość" nie będzie mogła uwierzyć, że własny syn zrobił coś takiego. 

- Pewnie jesteś ciekawa jak poszła rozmowa z Piotrkiem. W ogóle nie poszła. Piotrek miał gościa, kobietę, z którą się całował. - Zacznie zwierzać się Kinga.

- Chcesz powiedzieć, że Piotrek... - Marysi nie przejdzie przez gardło wspomnienie o zdradzie. 

- Nie wiem, jest skończonym idiotą. - Stwierdzi dosadnie Zduńska w 1536 odcinku "M jak miłość". 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze