M jak miłość, odcinek 1535: Ania w odważnej sesji modelek! Zdjęcia 14-latki oburzą jej matkę Martę - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1535: Ania w odważnej sesji modelek! Zdjęcia 14-latki oburzą jej matkę Martę - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1535: Ania w odważnej sesji podejrzanej agencji! Zdjęcia 14-latki oburzą jej matkę Martę - ZDJĘCIA

2020-10-20 20:59

W 1535 odcinku "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) zostanie modelką. Za plecami Marty jej 14-letnia córka zgłosi się na casting do podejrzanej agencji modelek i weźmie udział w pierwszej sesji. Odważne zdjęcia Ani zrobią spore wrażenie na fotografach. Nie dość, że nastolatka pokaże jak bardzo wyrosła, to jeszcze zachwyci wszystkich swoją urodą! A to wszystko za zgodą Łukasza (Jakub Józefowicz), który w 1535 odcinku "M jak miłość" w tajemnicy przed Martą zaprowadzi młodszą siostrę do agencji. Kiedy Wojciechowska zobaczy zdjęcia Ani wścieknie się!

"M jak miłość" odcinek 1535 - wtorek, 20.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Ania Wojciechowska z "M jak miłość" nie zawsze była taka piękna jak teraz! Do niedawna córka Marty miała zupełnie inną twarz - okulary, piegi i rude włosy. A wszystko dlatego, że Anię grała inna aktorka. Półtora roku temu Gabriela Świerczyńska w roli Ani zastąpiła Weronikę Wachowską. A scenarzyści "M jak miłość" wpadli na pomysł, żeby z nastolatki zrobić ofiarę internetowego hejtu.

Nie przegap: Nowa Ania w M jak miłość. Kim jest śliczna Gabriela Świerczyńska, która gra córkę Marty?

Długo odmieniona, śliczna Ania w "M jak miłość" była celem ataku zawistnych koleżanek z dawnej szkoły. Nastolatki zaczęły ją prześladować, a później umieściły w internecie obrzydliwe zdjęcia Ani. Na córkę Marty wylała się fala potwornego hejtu. Nawet jej ojczym Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) był wstrząśnięty tym co zobaczył w sieci! Ania cierpiała, a jedynym lekarstwem na jej ból była zmiana szkoły.

Wszystko zmieniło się kiedy ostatnio w "M jak miłość" uroda Ani zachwyciła pewnego starszego faceta, jak się później okazało łowcę talentów z agencji modelek. W 1535 odcinku "M jak miłość" Ania ubłaga Łukasza, żeby zamiast matki podpisał jej zgodę na wzięcie udziału w sesji. Wojciechowski pójdzie z siostrą do agencji modelek i pozwoli jej pozować fotografom w odważnych ujęciach.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1535: Basia po metamorfozie odzyska byłego chłopaka? Ania zobaczy ich razem!

M jak miłość. Oto dziecko Kamila. 5-letnia córka Pola zniszczy mu życie

Dopiero później w 1535 odcinku "M jak miłość" Łukasz odważy się pokazać odważne zdjęcia Ani matce. Marta będzie wstrząśnięta tym co zobaczy! - Ładne zdjęcia, przesłali mi propozycję umowy, znaczy ją wybrali... - wyjaśni syn Marty, pewny, że przekona matkę, żeby pozwoliła Ani zostać modelką. - A wiesz co ja o tym myślę? - Ja myślę, że powinnaś się zgodzić... Ani na tym zależy. A umowę wyślemy Budzynowi, niech spojrzy na to prawniczym okiem...- A możesz mi wytłumaczyć dlaczego zawiozłeś Anię na ten casting bez mojej zgody? - Bo wiedziałem jak zareagujesz... Mamo jesteś nadopiekuńcza i zawsze byłaś. Kto o tym lepiej wie niż ja....

Przeczytaj koniecznie: M jak miłość, odcinek 1535: Ania zacznie się głodzić, żeby być modelką! Łukasz na to pozwoli

Wściekła Marta w 1535 odcinku "M jak miłość" nie będzie mogła słuchać syna, który sam wiele razy pakował się w poważne kłopoty. Zwłaszcza, że agencja modelek wyda jej się mocno podejrzana. - Łukasz, ty wiesz co się dzieje w takich agencjach? Na jakie niebezpieczeństwa są narażone takie dziewczyny?- Sprawdziłem tę agencję, wszystko z nią w porządku. Pozwól jej! Ania po tych wszystkich zmianach szkół, fali hejtu jaka na nią spadła potrzebuje tego. Ktoś ją doceni! - zapewni Wojciechowski.

Jednak w 1535 odcinku "M jak miłość" postawi sprawę jasno. Nie pozwoli, żeby 14-letnia Ania została modelką. - Nie! Nie ma takiej opcji! I wybacz, ale nie ty będziesz o tym decydował!

M jak miłość, odc. 1535. Ania (Gabriela Świerczyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1535. Ania (Gabriela Świerczyńska)
M jak miłość, odc. 1535. Ania (Gabriela Świerczyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1535. Ania (Gabriela Świerczyńska)
M jak miłość, odc. 1535. Marta (Dominika Ostałowska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1535. Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość, odc. 1535. Marta (Dominika Ostałowska), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1535. Marta (Dominika Ostałowska), Łukasz (Jakub Józefowicz)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze