M jak miłość, odcinek 1535: Basia po metamorfozie odzyska byłego chłopaka? Ania zobaczy ich razem i wpadnie w szał

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1535: Basia po metamorfozie odzyska byłego chłopaka? Ania zobaczy ich razem i wpadnie w szał

M jak miłość, odcinek 1535: Basia po metamorfozie odzyska byłego chłopaka? Ania zobaczy ich razem i wpadnie w szał

2020-10-15 21:36

W 1535 odcinku "M jak miłość" Basia (Gabriela Raczyńska) nabierze pewności siebie, po metamorfozie, jaką zafundowała jej Kinga (Katarzyna Cichopek). Z nowym wyglądem będzie jej łatwiej spotkać się z Damianem (Oliver Proctor), który akurat pokłócił się z Anią (Gabriela Świerczyńska). Niestety nie wszystko potoczy się po myśli Basi, ponieważ przyjaciółka nakryje ich w bistro. Z oddali zobaczy jak świetnie się razem bawią. Basia w 1535 odcinku "M jak miłość" będzie musiała robić dobrą minę, do złej gry. Czy odzyska Damiana?

"M jak miłość" odcinek 1535 - wtorek, 20.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1535 odcinku "M jak miłość" Basia spotka się w bistro z Damianem. Chłopak będzie chciał się jej zwierzyć, że pokłócił się z Anią. Zacznie opowiadać jej o ich prywatnych sprawach. Pochwali byłą dziewczynę, że jest naprawdę dobrą przyjaciółką.

- Jesteś super Baśka, zawsze byłaś. Jesteś jedyną osobą, z którą można o wszystkim porozmawiać. - Wyzna szczerze chłopak. 

Dla Basi takie komplementy będą bardzo miłe, ale i poczuje się lekko skrępowana. Przez chwilę Damian będzie brzmiał, jakby nadal mu na niej zależało. W 1535 odcinku "M jak miłość" szybko się okaże, że traktuje ją tylko jak koleżankę...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1535: Wypadek Pawła w domu Kingi. Ulegnie szwagrowi kiedy zobaczy obrażenia

M jak miłość. Kinga i Piotrek pogodzą się! Wybaczą sobie zdrady w łóżku - WIDEO

W 1535 odcinku "M jak miłość" Basię i Damiana zauważy Anka. Nie powstrzyma się i pójdzie przerwać im spotkanie. Będzie naprawdę wściekła, że po kłótni, jej chłopak zwierza się byłej. Kiedy Basia zobaczy koleżankę, uzna, że nie ma sensu walczyć o Damiana, który i tak nie patrzy już na nią tak jak kiedyś. 

- Właśnie o tobie rozmawiamy. Twój chłopak od godziny wypłakuje mi się, jak bardzo nie może bez ciebie żyć. - Spróbuje pogodzić ze sobą skłóconą parę. 

Ania w 1535 odcinku "M jak miłość" dosiądzie się do stolika Basi i Damiana, a chłopak szybko się nią zajmie. Na oczach Basi zaczną się całować, więc dziewczyna uzna, że nie nie jest więcej potrzebna...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1535: Budzyński zabierze Kamilowi dziecko! Pola sama wybierze go na ojca - WIDEO

W 1535 odcinku "M jak miłość" Basia zostawi Anię i Damiana samych. Szybko wyjdzie z bistro i nie będzie chciała dłużej patrzeć na zakochanych.

- Basia, poczekaj. Jesteś prawdziwą przyjaciółką, wiesz? - dogoni ją Ania i podziękuje za pomoc w pogodzeniu się z chłopakiem.

Kiedy w 1535 odcinku "M jak miłość" Basia zostanie sama, załamie się. Na środku ulicy zacznie płakać nad swoim losem. Sama popchnęła Damiana w ramiona Ani. Zrozumie, że zmiana wyglądu nie ma tu nic do rzeczy. Pomyśli, że Damian nigdy nie będzie jej, a Ania zawsze będzie górą.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze