M jak miłość, odcinek 1533: Kinga wyzna Pawłowi całą prawdę o lekach! Znów trafią z dzieckiem do szpitala

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1533: Kinga wyzna Pawłowi całą prawdę o lekach! Znów trafią z dzieckiem do szpitala

M jak miłość, odcinek 1533: Kinga nie da dłużej rady! Wyzna Pawłowi całą prawdę o lekach - ZWIASTUN

2020-10-13 21:11

W 1533 odcinku "M jak miłość" Kingę (Katarzyna Cichopek) czekają kolejne dramaty, Odkąd Piotrek (Marcin Mroczek) wyjechał do USA, została całkiem sama ze wszystkimi obowiązkami. Długo starała się udawać, że wszystko jest w porządku, ale tak naprawdę zaczęła nadużywać psychotropów. Jedynie Paweł (Rafał Mroczek) chce pomagać bratowej. Nie jest to jednak do końca bezinteresowne, bo żywi do niej uczucie. W 1533 odcinku "M jak miłość" Kinga znów będzie potrzebowała jego pomocy. Ponownie jej córka będzie musiała odbyć wizytę w szpitalu, a ona nie będzie dawała sama rady. Zobaczcie ZWIASTUN "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1533 - wtorek, 13.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1533 odcinku "M jak miłość" Kinga będzie musiała sama radzić sobie ze wszystkimi obowiązkami. Opieka nad dziećmi, dbanie o dom i prowadzenie bistro, to nie zajęcie dla jednej osoby, ale musi temu podołać. Niestety podczas krótkiej chwili nieuwagi Zuzia (Marcelina Kempka) poważnie skaleczy się w rękę. Kinga będzie musiała udać się z dzieckiem na ostry dyżur, aby nie wdało się zakażenie. W 1533 odcinku "M jak miłość" Kinga będzie przerażona, ale jak zawsze z pomocą przyjdzie Paweł.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1533: Ania oczaruje urodą starszego faceta! To dobije Basię

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

W 1533 odcinku "M jak miłość" Paweł znów pomoże bratowej. Tym razem stanie na wysokości zadania w kwestii pomocy jednej z bliźniaczek. Dziewczynka będzie bardzo wystraszona skaleczoną rączką, ale Paweł i Kinga szybko zabiorą ją do szpitala. Gdyby nie on, Kinga prawdopodobnie by sobie nie poradziła. Dlatego po powrocie do domu w 1533 odcinku "M jak miłość", kobieta zdecyduje się powiedzieć Pawłowi swoją tajemnicę. Wyzna mu, że nie radzi sobie i bierze silne leki uspakajające.

- Bez tych tabletek nie byłabym w stanie normalnie funkcjonować… A co myślałeś? Czwórka dzieci, moja mama chora, a od wyjazdu Piotrka ciągle coś się dzieje! Nie ma tygodnia, żebyśmy nie lądowali w przychodni! Wszystko mi się sypie, wszystko się wali… Teraz jeszcze będę musiała zamknąć bistro… Ja po prostu nie dam rady sama ciągnąć tego dalej!

Przerażony Zduński w 1533 odcinku "M jak miłość" zacznie się o nią martwić. I postanowi zrobić wszystko, żeby Kinga nie czuła się taka samotna.

Przeczytaj: Nowa Basia w M jak miłość. Marysia i Artur będą mieli inną córkę! To już trzecia zmiana Basi

Paweł w 1533 odcinku "M jak miłość" postanowi pocieszyć Kingę. Wraz z dziećmi zorganizuje dla niej piknik, na którym „gościem honorowym” będzie właśnie ich mama. Będzie chciał poprawić jej humor i oderwać od tak wielu problemów. - Rozumiem, że to jakiś spisek, tak? - I całkiem nieźle nam się udał, no nie?

Kiedy niespodzianka się uda, zaśnie zmęczony na Deszczowej. Podczas gdy Paweł będzie spał, zadzwoni do niego Piotrek. Telefon odbierze Misiek i przedstawi ojcu sytuację, która nie będzie wyglądała najlepiej. Piotrek w 1533 odcinku "M jak miłość" zacznie podejrzewać, że w domu dzieją się bardzo dziwne rzeczy.

M jak miłość odc. 1533. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1533. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1533. Kinga (Katarzyna Cichopek), Zuzia (Marcelina Kempka)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1533. Kinga (Katarzyna Cichopek), Zuzia (Marcelina Kempka)
M jak miłość odc. 1533. Kinga (Katarzyna Cichopek), Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1533. Kinga (Katarzyna Cichopek), Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka)
M jak miłość odc. 1533. Kinga (Katarzyna Cichopek), Zuzia (Marcelina Kempka), Paweł (Rafał Mroczek), Misiek (Aleksander Bożyk)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1533. Kinga (Katarzyna Cichopek), Zuzia (Marcelina Kempka), Paweł (Rafał Mroczek), Misiek (Aleksander Bożyk)
M jak miłość odc. 1533. Kinga (Katarzyna Cichopek), Zuzia (Marcelina Kempka), Emilka (Julia Kempka), Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1533. Kinga (Katarzyna Cichopek), Zuzia (Marcelina Kempka), Emilka (Julia Kempka), Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze