M jak miłość, odcinek 1532: Justyna i Franek pochwalą się w internecie gorącym romansem! To dobije Natalkę

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1532: Justyna i Franek pochwalą się w internecie gorącym romansem! To dobije Natalkę

M jak miłość, odcinek 1532: Justyna i Franek pochwalą się w internecie gorącym romansem! To dobije Natalkę

2020-10-12 21:25

W 1532 odcinku "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) nie będzie mogła pogodzić się ze zdradą Franka (Piotr Nerlewski). Rozpad jej związku pogorszył fakt, że kochanką męża okazała się być Justyna (Olga Kalicka), czyli jego wielka miłość z przeszłości. Natalka poczuła się okropnie oszukana. W 1532 odcinku "M jak miłość" odkryje coś, co dodatkowo ją załamie. Przeglądając strony internetowe, natknie się na bloga Justyny. Kochanka jej męża nie będzie się kryła w intymnymi zdjęciami i opisami miłości do Franka.

"M jak miłość" odcinek 1532 - poniedziałek, 12.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1532 odcinku "M jak miłość" Natalka nadal będzie przeżywać rozpad swojego małżeństwa. Od kiedy wyjechała z Frankiem do Australii, w ich relacji pojawił się ktoś trzeci. Dziewczyna zwierzyła się Barbarze (Teresa Lipowska), że mąż niespecjalnie krył się ze zdradą. Przyznał się do tego i nie miał wielkich wyrzutów sumienia. Dlatego Natalka postanowiła wrócić do Grabiny. W 1532 odcinku "M jak miłość" będzie odpoczywać na tarasie, ale kiedy natknie się na bloga Justyny, przeżyje niemały szok.

Przeczytaj: M jak miłość. Opiekunka Józefa Modrego marnie skończy. Policja z Lipnicy złapie bezwzględną Olę

M jak miłość, odcinek 1532: Natalka straci córkę! Franek zabierze jej Hanię i gdzieś ją wywiezie - WIDEO

W 1532 odcinku "M jak miłość" Natalka zobaczy, że Justyna nie kryje się ze związkiem z jej mężem. Przeglądając jej bloga, odkryje wiele wpisów i zdjęć, na których Franek przytula i całuje kochankę. Dodatkowo Justyna zatytułuje jeden z wpisów "Te rozstania i powroty..." Natalka w 1532 odcinku "M jak miłość" zrozumie, że oboje sobie z niej drwią. Dzielą się prywatnymi zdjęciami i historiami w sieci i pokazują jak bardzo się kochają. Natalka tego nie zniesie.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1532: Zdradzona Natalka w rozpaczy! Barbara i Marysia każą jej zostawić rodzinę - ZWIASTUN

W 1532 odcinku "M jak miłość" Natalka zacznie płakać nad komputerem. Całe zajście zauważy Mateusz (Krystian Domagała). Zrozumie, że z siostrą jest naprawdę źle. Wyłączy komputer i postara się ją pocieszyć. Niestety zdrada i drwiny zabolą Natalkę zbyt mocno. Dziewczyna w 1532 odcinku "M jak miłość" poczuje, że nic nie ma sensu. Będzie się zamartwiać i płakać, aby sobie ulżyć. Powie sama do siebie "Jaką jestem głupią idiotką...". To będzie bardzo trudny okres w jej życiu.

Najnowsze