M jak miłość, odcinek 1507: Magda wygarnie Ance co o niej myśli! Będzie broniła psychopaty i Kamila

2020-03-30 6:52 Ag
M jak miłość, odcinek 1507: Magda wygarnie Ance co o niej myśli! Będzie broniła psychopaty i Kamila
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1507: Magda wygarnie Ance co o niej myśli! Będzie broniła psychopaty i Kamila

W 1507 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) straci nad sobą panowanie i zaatakuje Ankę (Weronika Rosati)! Przyjaciółka Magdy, która kocha jej męża Andrzeja (Krystian Wieczorek), od dawna prosiła się o kilka słów prawdy. Emocje sięgną zenitu kiedy Magda dowie się o udziale Kamila (Marcin Bosak), kochanka Anki, w zatrzymaniu Olka (Maurycy Popiel). Widząc uśmieszek Anki w 1507 odcinku "M jak miłość" Magda zarzuci jej, że jest fałszywa, bo nie dość, że broni Kamila to jeszcze jego kuzyna, psychopaty Artura (Tomasz Ciachorowski).

"M jak miłość" odcinek 1507 - wtorek, 31.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1507 odcinku "M jak miłość" Magda nie zniesie myśli, że to Kamil wsadził Olka do więzienia, że oskarżył go o zabójstwo Artura! Ponieważ Gryc nie będzie chciał z nią rozmawiać i dopiero teraz pokaże swoje bezwzględne oblicze, całą złość Budzyńska skieruje przeciwko Ance, kochance Kamila.

Okazja ku temu nadarzy się kiedy w 1507 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) zaprosi przyjaciółki do pomocy w organizacji świątecznego koncertu charytatywnego dla chorej koleżanki Lenki (Marysia Głowacka) ze szkoły. Obie będą miały zostać wolontariuszkami, a Zduńska razem z nauczycielem Kordianem Wolskim (Marek Braun) postanowi obgadać z nimi wszelkie szczegóły.

Patrz też:M jak miłość, odcinek 1506: Magda pomoże Anecie po aresztowaniu Olka. Spłaci dawny dług! - ZWIASTUN

M jak miłość. Kamil pogrąży Olka w sądzie! Marcin i Iza potwierdzą zeznania.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Anka, jako zdolna malarka w 1507 odcinku "M jak miłość" podaruje jeden ze swoich obrazów na licytację. Waszkiewicz będzie miała nadzieję, że uda się go sprzedać na aukcji za bardzo dużą sumę. - Może się uda, może się nie uda... - zaśmieje się Magda wiedząc, że Anka w ogóle się nie przejmuje tym, co wyrabia Kamil.

- A ty jakie masz zamiar zaprezentować talenty? Ja bym proponowała, żeby Magda zaśpiewała, ona ma naprawdę przepiękny głos...
- Tak, to prawda, głos mam piękny. Czasami tylko troszkę fałszuję, ale jak to mówią, lepszy fałsz w piosence, niż w życiu! Prawda? - doda Magda, zarzucając tym samym przyjaciółce fałsz i nieszczerość!

Przeczytaj też: M jak miłość, odcinek 1506: Powrót Anki. Bezczelnie pochwali się Magdzie, że sypia z Kamilem, ale wciąż kocha Andrzeja

Nie zważając na obecność nauczyciela w 1507 odcinku "M jak miłość" Magda urządzi Ance awanturę w bistro! - Prawda jest taka, że Kamil zachował się jak ostatni gnojek!
- Może miał do tego prawo? Facet jest jego kuzynem! - Anka niespodziewanie stanie w obronie Gryca i psychola Skalskiego.
- I przy okazji psychopatą i zabójcą! - rzuci jej w twarz Magda.

Konflikt przyjaciółek w 1507 odcinku "M jak miłość" spróbuje załagodzić Kinga, która poprosi o zawieszenie broni na czas organizacji koncertu dla chorego dziecka. Magda jednak nie wytrzyma. - Nie, sorry, ja nie mogę udawać, że nic się nie stało! 

M jak miłość, odc. 1507. Magda (Anna Mucha), Kinga (Katarzyna Cichopek), Anka (Weronika Rosati)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1507. Magda (Anna Mucha), Kinga (Katarzyna Cichopek), Anka (Weronika Rosati)
M jak miłość, odc. 1507. Magda (Anna Mucha), Kinga (Katarzyna Cichopek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1507. Magda (Anna Mucha), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1507. Anka (Weronika Rosati)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1507. Anka (Weronika Rosati)
Najnowsze