M jak miłość, odcinek 1499: Ta ciąża oburzy Barbarę! Jak mogli być tak bezmyślni?!

2020-02-15 19:09 Ag
M jak miłość, odcinek 1499: Ta ciąża oburzy Barbarę! Jak mogli być tak bezmyślni?!
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1499: Ta ciąża oburzy Barbarę! Jak mogli być tak bezmyślni?

W 1499 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) jako ostatnia dowie się o ciąży, która wywróci życie całej rodziny Mostowiaków do góry nogami. Ani Marysia (Małgorzata Pieńkowska), ani Artur (Robert Moskwa) nie będą mieli odwagi powiedzieć seniorce rodu, że pojawi się nowe dziecko w rodzinie. Ten obowiązek w 1499 odcinku "M jak miłość" spadnie na Mateusza (Krystian Domagała), który wreszcie przyzna się babci, że zostanie ojcem. Barbara będzie oburzona, że 18-letni wnuk zaliczył taką wpadkę!

"M jak miłość" odcinek 1499 - wtorek, 3.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Nowina o ciąży u Mostowiaków w "M jak miłość" wstrząśnie najpierw Marysią i Arturem! To oni jako pierwsi odkryją, że Mateusz i Lilka (Monika Mielnicka) zostaną rodzicami. Dziewczyna Mateusza zemdleje w przychodni w Lipnicy, więc Rogowska zacznie domyślać się prawdy. 18-latek nie będzie miał wyjścia - przyzna się ciotce, która po wyjeździe Marka (Kacper Kuszewski) i Ewy (Dominika Kluźniak) do Australii zastępuje mu matkę, że dziecko jest w drodze!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1499: Zaręczyny Mateusza i Lilki. Oświadczy się dziewczynie i da jej pierścionek zmarłej Hanki

Młody Mostowiak nie będzie miał tylko odwagi powiedzieć babci o ciąży swojej dziewczyny. Choć Barbara, jak nikt inny powinna go zrozumieć. Zaszłą w ciążę z Zenonem Łagodą (Emil Karewicz) kiedy też była nastolatką. Dopiero w 1499 odcinku "M jak miłość" Mateusz przerwie milczenie. Pod wpływem rozmów z Rogowskimi oraz z matką Lilki, Krystyną (Dorota Chotecka-Pazura) najpierw powie o ciąży swojemu ojcu, a potem babci.

Dla seniorki rodu Mostowiaków ciąża dziewczyny Mateusza nie będzie zaskoczeniem, bo już wcześniej zacznie domyślać się prawdy. Jednak kiedy w 1499 odcinku "M jak miłość" dowie się od wnuka o dziecku nie ukryje swojego rozczarowania i oburzenia. Tyle razy prosiła go, żeby uważał na to co robi, żeby był odpowiedzialny!

Barbara będzie zmartwiona i w 1499 odcinku "M jak miłość" wprost zarzuci nastolatkom, że zachowali się bezmyślnie. Zapewni jednak, że mogą liczyć na ich wsparcie. Nie ucieszy się, że znów zostanie prababcią, ale zapowie, że będzie pomagać nastoletnim rodzicom. Poprze też decyzję Mateusza o ślubie z Lilką.

- Myślę, że Mateusz musi bardzo Lilkę kochać skoro się w ten sposób zachował. I będę popierała jego wszelkie postanowienia. Lucek na pewno by go pobłogosławił, powiedział, że jest wspaniałym człowiekiem i że to "jego krew" - wyjaśniła Teresa Lipowska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1499: Pożar w warsztacie Bartka! Ula będzie miała dosyć męża kryminalisty

Tymczasem w 1499 odcinku "M jak miłość" Mateusz poprosi ukochaną o rękę. Wręczy jej pierścionek, który należał do jego matki Hanki (Małgorzata Kożuchowska). Uda mu się przekonać Lilkę, by przyjęła oświadczyny. W USC świeżo upieczeni narzeczeni dowiedzą się jednak, że nikt nie udzieli im ślubu, bo są za młodzi!

M jak miłość, odc. 1491: Barbara (Teresa Lipowska), Mateusz (Krystian Domagała)
Autor: TVP/VOD
M jak miłość, odc. 1491: Barbara (Teresa Lipowska), Matuesz (Krystian Domagała)
Autor: TVP/VOD
Najnowsze