M jak miłość, odcinek 1498: Marcin nie uwolni się od Kamila. Kuzyn Artura będzie go dręczył aż popełni błąd

2020-02-18 15:30 jkk
 M jak miłość, odcinek 1498: Marcin nie uwolni się od Kamila. Kuzyn Artura będzie go dręczył aż popełni błąd
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1498: Marcin nie uwolni się od Kamila. Kuzyn Artura będzie go dręczył aż popełni błąd

Aż do 1498 odcinka "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) nie uwolni się od nękającego jego rodzinę Kamila (Marcin Bosak). Samorodny mściciel na tropie zwłok psychopaty Artura będzie dręczył (Tomasz Ciachorowski) Marcina, Izę (Adriana Kalska) i Olka (Maurycy Popiel) dotąd, aż któreś z nich popełni błąd! I będzie w tym niezwykle skuteczny... Czy w 1498 odcinku "M jak miłość" Kamil jednym ruchem pogrąży całą rodzinę Chodakowskich?

"M jak miłość" odcinek 1498 - poniedziałek, 2..03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1498 odcinku "M jak miłość" Kamil nadal będzie nękał Marcina telefonami. Nie spocznie, pomimo tego, że Marcin zdobędzie się na drastyczne środki i pobije  natrętnego prawnika, aby odczepił się od jego rodziny!

Jednak Kamil nie podda się żadnej presji i tak jak obiecał ciotce (Agata Rzeszewska) Artura nie spocznie, póki nie dojdzie prawdy o jego zniknięciu... I tak, zmęczony już Marcin w 1498 odcinku "M jak miłość" umówi się z Kamilem na spotkanie w barze. Wysłucha tam ckliwej historii o tym, że zniknięcie Artura to dla prawnika sprawa rodzinna i zamierza wyjaśnić ją do końca.

I tak, zmiękczony "wyznaniem" Marcin w 1498 odcinku "M jak miłość" powie prawdopodobnie o jedno słowo za dużo... Bo zaraz po spotkaniu z nim Gryc umówi się z... Olewiczem! I choć ten ostatni przez cały czas będzie zapewniał Olka, że stoi u jego boku jak żołnierz, a nawet zaoferuje mu zabójstwo Kamila, to ostatecznie wyzna prawnikowi prawdę!

Niedawny szantażysta Olka i kryminalista z ciemną przeszłością wyśpiewa w 1498 odcinku "M jak miłość" Kamilowi jak na spowiedzi! Olewicz zdradzi sprytnemu prawnikowi, że feralnej nocy widział Artura! Czy zdradzi mu też tajemnicę morderstwa i pogrąży ostatecznie rodzinę Marcina?

Najnowsze