M jak miłość, odcinek 1495: Marcin pobije Kamila, żeby bronić Olka i Izy - WIDEO

2020-02-18 7:15 sz
M jak miłość, odcinek 1495: Marcin pobije Kamila! Przerażające groźby kuzyna Artura - WIDEO
Autor: mjakmilosc.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1495: Marcin pobije Kamila! Przerażające groźby kuzyna Artura - WIDEO

W 1495 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) pobije Kamila (Marcin Bosak)! Gryc zacznie coraz agresywniej dochodzić prawdy o zniknięciu Artura (Tomasz Ciachorowski). Bezwzględny prawnik posunie się nawet do gróźb. Będzie nachodził zarówno Olka (Maurycy Popiel), jak i Izę (Adriana Kalska). Marcin w 1495 odcinku "M jak miłość" da mu bolesną nauczkę. Pod osłoną nocy zaatakuje Kamila. Zobaczcie WIDEO z tego odcinka!

"M jak miłość" odcinek 1495 - wtorek, 18.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1495 odcinku "M jak miłość" Marcin zaczai się i zaatakuje bezbronnego Kamila! Dlaczego to zrobi? Jak wiadomo Gryc obiecał ciotce Skalskiej (Agata Rzeszewska), że rozwiąże sprawę zaginięcia Artura. Nie jest niedomyślny i szybko połączył zniknięcie z Chodakowskimi. Wie, że to Olek w "M jak miłość" jako ostatni widział jego kuzyna.

Kamil coraz agresywniej będzie próbował odkryć prawdę. Zatrudni nawet prywatnego detektywa, żeby zdobyć nowy adres Anety (Ilona Janyst) i Olka, po czym w 1495 odcinku "M jak miłość" złoży im niezapowiedzianą wizytę. Na tym nie koniec! Nie będzie miał litości dla Izy, którą zacznie nachodzić w pracy.

- Iza czuje, że pętla się zaciska, w momencie, kiedy Kamil zaczyna drążyć, zaczyna nachodzić i ją, i Marcina. Myślę, że każda osoba powiązana z Arturem we krwi ma jakąś taką chęć zemsty - zdradziła Adriana Kalska w "Kulisach serialu M jak miłość", do obejrzenia poniżej. Marcin tak tego nie zostawi.

NIE PRZEGAP >>> M jak miłość. Olek w więzieniu! Kamil doprowadzi sprawę Artura do końca - WIDEO

Niestety działania Gryca w "M jak miłość" zaczną przynosić oczekiwane efekty.
- Kamil jest nieustępliwy. Doprowadza do tego, że się spotykają w różnych okolicznościach i w końcu zaczynają pod wpływem tej presji popełniać błędy - powiedział Marcin Bosak w "Kulisach...".

Marcin w 1495 odcinku "M jak miłość" straci całą cierpliwość do nachodzącego rodzinę natręta. Chodakowscy wystarczająco się nacierpieli z powodu jego kuzyna! Marcin posunie się do ostateczności. Kiedy dowie się co łączy Kamila zabitym Arturem dopadnie go na własną rękę.

Po zapadnięciu zmroku Chodakowski zaczai się za rogiem jednego z budynków. W 1495 odcinku "M jak miłość" założy przechodzącemu Grycowi chwyt na szyję i zacznie go dusić.

- Odwal się od mojej rodziny, słyszysz?! - Kamil nieźle od niego oberwie! Coś nam jednak mówi, że przemoc nie zniechęci Gryca. Bo niedługo później w "M jak miłość" Kamil jeszcze raz spotka się z Marcinem i wyjaśni, że odszukanie Skalskiego to dla niego poważna sprawa rodzinna oraz zapowie, że nie odpuści. 

Najnowsze