M jak miłość, odcinek 1497: Bolesna rozmowa Pawła z Piotrkiem o Kindze! Zapędzi się za daleko z żoną brata - WIDEO

2020-02-25 8:19 Ag
M jak miłość, odcinek 1497: Decydująca rozmowa Pawła z Piotrkiem o Kindze! Zapędzi się za daleko z żoną brata
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1497: Decydująca rozmowa Pawła z Piotrkiem o Kindze! Zapędzi się za daleko z żoną brata

Czy braci Zduńskich z "M jak miłość" poróżni Kinga (Katarzyna Cichopek)?! Przyszłość całej rodziny stanie pod znakiem zapytania kiedy w 1497 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) znów zobaczy jak Paweł (Rafał Mroczek) przytula jego żonę. Napięcie w domu Zduńskich sięgnie zenitu, bo skruszony Paweł w 1497 odcinku "M jak miłość" wreszcie przyzna się bratu co czuje do Kingi. Reakcja Piotrka zupełnie wytrąci go z równowagi!

"M jak miłość" odcinek 1497 - wtorek, 25.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1497 odcinku "M jak miłość" relacje Piotrka z Pawłem będą na ostrzu noża! Oczywiście powodem napięciem w dalszym ciągu będzie Kinga, która wzbudziła we szwagrze zakazane uczucia! Żeby nie kusić losu Paweł postanowi odciąć się od rodziny. Zacznie unikać nie tylko brata, ale także Kingi. Do tego stopnia, że przestanie nawet odbierać od niej telefonu.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1497: Paweł będzie miał drugą córkę? Znajdzie kobietę z dzieckiem!

Jednak Kinga w 1497 odcinku "M jak miłość" podstępem ściągnie Pawła na Deszczową. Poprosi go o pomoc przy awarii pieca. Tym razem Zduński nie odmówi. Na miejscu czeka go poważna rozmowa z bratową, która powie wprost, że widzi co się dzieje i za nic w świecie nie chce dopuścić do rozpadu rodziny.

- Tak bardzo bym chciała, żeby wszystko było znów tak jak kiedyś... Boże, Paweł, znamy się całe życie! Jesteśmy najbliższą rodziną... Jak brat i siostra... - zapewni Pawła, a potem czule go przytuli.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Pechowo w 1497 odcinku "M jak miłość" w drzwiach stanie Piotrek, który na widok żony z bratem aż zblednie! Między bliźniakami dojdzie do decydującej rozmowy o Kindze. Choć dla Pawła nie będzie to wcale łatwe, bo będzie musiał otwarcie powiedzieć Piotrkowi co czuje do jego żony.

Nie przegap: Koniec Joasi w M jak miłość? Asia poświęci życie dla Wojtka i rodziny! Barbara Kurdej-Szatan wyjawia całą prawdę!

- Nie wiem co się dzieje... Straciłem czujność i zapędziłem się tam, gdzie nie powinienem... Piotrek, po prostu w swoim życiu chciałbym poznać kobietę taką jak Kinga. Ale wiesz, że nigdy nie nadużyłbym twojego zaufania... - przyzna Paweł ze łzami w oczach.
- Mam taką nadzieję! Posłuchaj, sytuacja nie jest łatwa. Ani dla ciebie, ani dla mnie... Ale jesteśmy rodziną i musimy sobie z tym jakoś poradzić! - uspokoi go Piotrek.
- Teraz jeszcze bardziej mi głupio...

Jednak kiedy w 1497 odcinku "M jak miłość" Paweł odejdzie to w oczach Piotrka też pojawią się łzy. Bo zrozumie jak niebezpieczna dla wszystkich może być fascynacja Kingą, którą czuje jego brat!

M jak miłość, odcinek 1497. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1497. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość, odcinek 1497: Piotrek (Marcin Mroczek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1497: Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość, odcinek 1497. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1497. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość, odcinek 1497. Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1497. Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość, odcinek 1497: Paweł (Rafał Mroczek), Piotrek (Marcin Mroczek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1497: Paweł (Rafał Mroczek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość, odcinek 1497. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1497. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość, odcinek 1497. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1497. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)
Najnowsze