M jak miłość, odcinek 1496: Mateusz wyciągnie od Bartka na aborcję dla Lilki? To dziecko gwałciciela!

2020-02-14 11:21 sz
M jak miłość, odcinek 1496: Mateusz wyciągnie od Bartka na aborcję dla Lilki? To dziecko gwałciciela!
Autor: TVP VOD M jak miłość, odcinek 1496: Mateusz wyciągnie od Bartka na aborcję dla Lilki? To dziecko gwałciciela!

Mateusz (Krystian Domagała) w 1496 odcinku "M jak miłość" zdobędzie pieniądze na aborcję dla Lilki (Monika Mielnicka)?! Banachówna postanowi, że jeśli to nie jej chłopak okaże się ojcem, to usunie ciążę. Jeszcze tego samego dnia Mateusz w 1496 odcinku "M jak miłość" spróbuje od Bartka (Arkadiusz Smoleński) kilka tysięcy złotych! Czy Lilka podda się zabiegowi?

"M jak miłość" odcinek 1496 - poniedziałek, 24.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W serialu "M jak miłość' Lilka zaszła w ciążę, jednak nie wie, kto jest ojcem dziecka. Uprawiała seks z Mateuszem, jednak niedawno została brutalnie zgwałcona i bez specjalistycznych testów genetycznych nie będzie w stanie stwierdzić, kto jest sprawcą ciąży.

W 1496 odcinku "M jak miłość" Lilka z całą pewnością stwierdzi, że nie chce urodzić dziecka gwałciciela. Ostatnie tygodnie były dla niej koszmarem. nie jadła, Nie spała, nie piła, a nawet próbowała odebrać sobie życie. Nie wyobraża sobie urodzenia i wychowania potomka potwora, który jej to zrobił!

CZYTAJ >>> M jak miłość, odcinek 1496: Mateusz ojcem dziecka gwałciciela! Marek wścieknie się na wieść o ciąży Lilki

- Jak zrobię testy na ojcostwo i okaże się, że to jego dziecko, to usunę tę ciążę - usłyszy Mateusz w 1496 odcinku "M jak miłość". Co zrobi w takiej sytuacji? Do tej pory wspierał każdą decyzję ukochanej. Razem z nią ukrywał prawdę o zgwałceniu i nikomu nie powiedział, że doszło do tragedii. Mostowiak w "M jak miłość" na własną rękę prowadzi śledztwo i szuka gwałciciela. Teraz, gdy Lilka oznajmi, że chce aborcji, z pewnością również ją wesprze.

Mateusz w 1496 odcinku "M jak miłość" spróbuje zdobyć pieniądze, żeby zabezpieczyć się na wszelką ewentualność. Uzna, że w tej sprawie może mu pomóc wyłącznie Bartek. Odwiedzi Lisieckiego w jego warsztacie samochodowym. Mężczyzna postawi mu jeden warunek:

- Teraz musisz mi powiedzieć na co ci te sześć tysięcy - usłyszy Mostowiak. Czy zdecyduje się powiedzieć mu prawdę? Czy Lilka naprawdę nosi dziecko gwałciciela? Przekonamy się już wkrótce, oglądając nowe odcinki serialu "M jak miłość".

SPRAWDŹ >>> M jak miłość, odcinek 1496: Ula dowie się, że Bartek ukrywa pobitego bandytę! Teraz to ona zostawi męża?

Najnowsze