M jak miłość, odcinek 1496: Marysia powie Arturowi o ciąży! Nie będzie miała odwagi przyznać się Markowi

2020-02-24 20:47 Ag
M jak miłość, odcinek 1496: Marysia powie Arturowi o ciąży! Nie daruje sobie, że zawiodła Marka
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1496: Marysia powie Arturowi o ciąży! Nie daruje sobie, że zawiodła Marka

W 1496 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) dowie się o ciąży, która zmieni życie całej rodziny! Przypadek sprawi, że zobaczy jak dziewczyna Mateusza (Krystian Domagała) mdleje w przychodni i domyśli się całej prawdy. Wstrząśnięta tym odkryciem Rogowska w 1496 odcinku "M jak miłość" zacznie zarzucać sobie, że nie dopilnowała Mateusza i Lilki (Monika Mielnicka). A potem przyzna się Arturowi (Robert Moskwa), że syn Marka (Kacper Kuszewski) będzie miał dziecko, a ona zawiodła na całej linii.

"M jak miłość" odcinek 1496 - poniedziałek, 24.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Ciąża Lilki w "M jak miłość" przestanie być tajemnicą Mateusza! Przypadkowa wizyta dziewczyny młodego Mostowiaka w przychodni w Lipnicy będzie miała przykre konsekwencje. W 1497 odcinku "M jak miłość" nastolatka zemdleje, a z pomocą pośpieszy jej matka Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura), która dzięki Marysi dostała pracę sprzątaczki. Kiedy w lecznicy zjawi się także przestraszony Mateusz dla Rogowskiej wszystko stanie się jasne.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1503: Lilka po testach DNA zabije swoje dziecko! Potworny czyn dziewczyny Mateusza

I już po chwili Marysię w 1496 odcinku "M jak miłość" dopadnie ogromne poczucie winy, że zawiodła zaufanie Marka, który powierzył jej opiekę nad synem po swoim wyjeździe do Australii. - Mój brat poprosił mnie, żebym się zaopiekowała Mateuszem. I co? Jak oni sobie poradzą... - zwierzy się Banachowej. A matka Lilki przeprosi Marysię, że trzymała ciążę córki w sekrecie.

Wieczorem w 1496 odcinku "M jak miłość" Marysię czeka jeszcze poważna rozmowa z Arturem. Bo będzie musiała powiedzieć także mężowi o ciąży, która wywróci do góry nogami życie nie tylko Mateusza, ale także całej rodziny. Rogowski po ciężkim dniu nie będzie świadomy tego, że ukochana ma dla niego wyjątkowo złe wiadomości.

- Koszmarny dzień... Na nic nie mam ochoty. A u ciebie coś się wydarzyło? Coś ciekawego? Mów co się dzieje... - zachęci Marysię widząc jej smutek i przygnębienie. Aż wreszcie w 1496 odcinku "M jak miłość" Marysia przerwie milczenie. - Mateusz będzie miał dziecko z Lilką!
- Co?! - Artur nie uwierzy własnym uszom.
- Boże co ja powiem Markowi... Przecież Mateusz nie ma jeszcze 18-stu lat! Naprawdę nie wiem... - zacznie się dręczyć Rogowska.

Ale w 1496 odcinku "M jak miłość" to na Mateusza spadnie ciężar odpowiedzialności i wyznania ojcu prawdy o ciąży. Jak zareaguje Marek na wieść, że będzie dziadkiem drugi raz? To się wyjaśni już wkrótce w "M jak miłość"!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1500: Katia po porodzie zabierze Łukaszowi córkę! Weźmie ślub z bandytą Igorem

Najnowsze