M jak miłość, odcinek 1500: Katia po porodzie zabierze Łukaszowi córkę! Weźmie ślub z bandytą Igorem

2020-02-20 11:17 sz
M jak miłość, odcinek 1500: Katia po porodzie zabierze Łukaszowi córkę! Weźmie ślub z bandytą Igorem
Autor: Instagram Joanna Jarmołowicz M jak miłość, odcinek 1500: Katia po porodzie zabierze Łukaszowi córkę! Weźmie ślub z bandytą Igorem

Katia (Joanna Jarmołowicz) z "M jak miłość" weźmie ślub z bandytą Igorem (Oleg Bakhrutdinov)! W 1500 odcinku "M jak miłość" Katia urodzi córkę, a Gruzin zaplanuje z nią ślub i wyjazd do ojczyzny na stałe. To oznacza, że Łukasz (Jakub Józefowicz) na zawsze straci malutką Natalię (Zoja Dawicka)! Czy zdoła powstrzymać Katię przed ślubem ze zbirem? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1500 - poniedziałek, 9.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W serialu "M jak miłość" Łukasz straci córkę? Po odejściu Katii nie miał z byłą dziewczyną żadnego kontaktu. W 1500 odcinku "M jak miłość" Gruzinka zacznie rodzić, jednak nawet wtedy Wojciechowski dowie się o tym jako ostatni.

Wszystko przez Igora, który wykorzystał kryzys w relacji między Katią i Łukaszem. Teraz bandyta z Gruzji zamierza poślubić dziewczynę i wychowywać z nią córkę rywala. 

Sprawdź: M jak miłość, odcinek 1500: Narodziny córki Łukasza i Katii. Odetną Martę od wnuczki!

Katia w "M jak miłość" kompletnie oszaleje. Uparcie będzie dążyć do ślubu, przed którym wcześniej uciekła na drugi koniec Europy. W końcu to przez Igora dziewczyna pojawiła się w Polsce, a bandzior siłą chciał zawlec ją do ołtarza. 

Teraz w 1500 odcinku "M jak miłość" nie będzie miała nic przeciwko zostaniu żoną mężczyzny, którego tak naprawdę nie kocha. Wszystko przez to, że pomimo wszystko uważa, że to właśnie Igor zapewni jej oraz dziecku większą stabilność. Zgodzi się nawet wrócić do Gruzji. Jeżeli plan Igora powiedzie się, to Łukasz w "M jak miłość" już nigdy nie zobaczy córki!

Cała nadzieja w tym, że bandyta popełni jakiś błąd. Jest oszalały z nienawiści do Wojciechowskiego.
- Jeśli będziesz robił Łukaszowi jakieś problemy, to koniec. Nie wyjadę z tobą do Gruzji. O ślubie też możesz zapomnieć - ostrzeże go Katia w 1500 odcinku "M jak miłość". Według "Świata Seriali" Igor nie potraktuje gróźb dziewczyny poważnie. Kto wie, może jeszcze los uśmiechnie się do Łukasza?

Czytaj: M jak miłość, odcinek 1500: Igor pozbędzie się Łukasza. Zabije go, żeby mieć Katię tylko dla siebie?

Najnowsze