M jak miłość odcinek 1493 - opis, streszczenie: Olek dowiaduje się, że policja znalazła ciało Artura

2020-02-11 13:50 oprac. Ag
M jak miłość, odc. 1493. Olek (Maurycy Popiel), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1493. Olek (Maurycy Popiel), Marcin (Mikołaj Roznerski)

"M jak miłość" odcinek 1493 w TVP2 we wtorek, 11.02.2020, o godz. 20.55. "M jak miłość" odc. 1493 - streszczenie: Kamil rozpoczyna śledztwo w sprawie zaginięcia Artura. Zjawia się w klubie, w którym trenuje Marcin. Próbuje wypytać go o dramatyczne wydarzenia nad jeziorem. Gdy Chodakowski ucina rozmowę, prawnik postanawia wykorzystać Magdę, by zdobyć potrzebne informacje.

Dziewczyna opowiada mu o napadzie na Izę i dzieci. Prawnik jedzie na miejsce i spotyka się z Olewiczem. Udaje, że jest zainteresowany kupnem domku Chodakowskich. Wypytuje go o ostatnie niebezpieczne zajście w tej okolicy. Wieczorem Olek odbiera niepokojący telefon. Podkomisarz Adam Grójecki informuje go, że znaleziono ciało Skalskiego. Prosi, by lekarz, który jako ostatni widział go żywego, stawił się rano w komendzie.

Marcin podejrzewa, że Krajewski nie działa zgodnie z prawem. Zakrada się do jego biura, by przejrzeć dokumenty. Szef przyłapuje go na gorącym uczynku i zaczyna mu grozić. Wzburzony Chodakowski oznajmia, że nie da się w wrobić w szemrane interesy i rzuca pracę. Aleksandra umawia się z byłym mężem, Grzegorzem. Mężczyzna prosi ją, by dała mu jeszcze jedną szansę.

Najnowsze