M jak miłość odcinek 1491 - opis, streszczenie: Ula podstępem zmusza Bartka do seksu - ZWIASTUN

2020-02-04 14:01 oprac. Ag
M jak miłość, odc. 1491. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1491. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

"M jak miłość" odcinek 1491 w TVP2 we wtorek, 4.02.2020, o godz. 20.55. "M jak miłość" odc. 1491 - streszczenie: Ula i Bartek nadal mieszkają osobno. Cały czas jednak walczą o swój związek. Chodzą na terapię i w końcu spotykają się na romantycznej randce. Kobieta robi wszystko, by mąż wrócił do domu. Kisielowa wcześnie rano organizuje w leśniczówce próbę kościelnego chóru. Nie podoba się to pozostałym lokatorom.

Mateusz wciąż próbuje odszukać mężczyznę, który zaatakował Lilkę. Zgłasza się na komisariat. Okłamuje Sonię, że został okradziony w pubie. Podaje jej rysopis podejrzanych mężczyzn. Liczy, że dzięki temu policjantka zacznie śledztwo.

Kobieta od razu domyśla się, że młody Mostowiak coś ukrywa. Zamierza zbadać tę sprawę i mówi o wszystkim Jankowi. Wieczorem w pubie dochodzi do kolejnej próby gwałtu. Zaatakowanej dziewczynie udaje się uciec, a na miejscu szybko zjawiają się funkcjonariusze. Przestępca jednak wymyka się policji.

Chwilę później do lokalu przychodzi Mateusz. Próbuje wypytać Ewkę o to, co się wydarzyło. Tymczasem Lilka źle się czuje. Gdy w szkole słabnie i niemal traci przytomność, zaczyna podejrzewać, że zaszła w ciążę. Mateusz zjawia się u niej, mówiąc, że policja wpadła już na trop jej prześladowcy. Zapewnia, że niedługo go złapią. Wówczas zapłakana dziewczyna wyznaje mu, że być może spodziewa się dziecka.

Najnowsze