M jak miłość, odcinek 1489: Ciotka Artura wyda Izę! Ujawni Kamilowi, że Iza coś ukrywa - ZWIASTUN

2020-01-28 7:25 Ag
 M jak miłość, odcinek 1489: Ciotka Artura zleci Kamilowi poszukiwania zabójcy Artura! Dowie się, że to Olek?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1489: Ciotka Artura zleci Kamilowi poszukiwania zabójcy Artura! Dowie się, że to Olek?

W 1489 odcinku "M jak miłość" ciotka Artura (Agata Rzeszewska) będzie pewna, że Skalski (Tomasz Ciachorowski) nie żyje, że ktoś go zabił i ukrył ciało! Tak przepowiedziała jej wróżka, a kobieta uwierzyła w tę przepowiednię. Żeby zdobyć dowody morderstwa i znaleźć zwłoki poprosi o pomoc Kamila (Marcin Bosak), kuzyna Artura. Podczas spotkania w parku w 1489 odcinku "M jak miłość" ciotka Artura zleci Kamilowi, żeby znalazł jego zabójcę. Pętla wokół Olka (Maurycy Popiel) zaciśnie się coraz bardziej.

"M jak miłość" odcinek 1489 - wtorek, 28.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Czy w 1489 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw tajemnica śmierci Artura i wreszcie wyda się, że to Olek zabił Skalskiego podczas bójki nad jeziorem?

Nie dość, że w sprawie zaginięcia Artura wciąż będzie się toczyło śledztwo, to jeszcze w lesie na Mazurach zjawi się ktoś, kto będzie chciał odkopać zwłoki. Świadek zbrodni, Olewicz (Tomasz Dedek), który do niedawna szantażował Olka, teraz pośpieszy mu z pomocą, żeby przenieść ciało w inne miejsce!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1493: Ciało Artura odnalezione! Kamil odkryje, że to Olek go zabił - WIDEO

Tymczasem w Warszawie w 1489 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) dostanie wezwanie na komisariat na przesłuchanie. Padną trudne pytania nie tylko o Artura, ale także o zamordowaną przez niego lekarkę, psychiatrę Darię (Ewelina Gnysińska). Niestety Iza popełni bardzo poważny błąd. Zdenerwowana powie, że Artur nie żyje!

Pewna śmierci Artura w 1489 odcinku "M jak miłość" będzie też jego ciotka. Skalska spotka się kolejny raz z Kamilem, kuzynem Skalskiego i poprosi go o pomoc w odnalezieniu ciała i odkryciu kto zabił Artura! 

- Wszyscy uważają, że zwariowałam… Tak, nie jestem w stanie przedstawić żadnego dowodu, ale mam pewność... i po prostu wiem, że Artur nie żyje!

Prawnik wyzwanie podejmie i w 1489 odcinku "M jak miłość" obieca ciotce Artura, że rozpocznie prywatne śledztwo. A wszystko po to, by zrewanżować się za to, że Skalscy uratowali mu życie kiedy potrzebował pieniędzy na leczenie raka mózgu. Pomocny był zwłaszcza Artur. 

- Mam wobec Artura dług... Poważny dług. Gdyby nie poratował mnie wtedy swoimi pieniędzmi... Nie wiem, czy mi się uda. Ale dobrze, spróbuję się czegoś dowiedzieć! - zapewni Skalską.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1489: Olewicz wykopie zwłoki Artura! Co zrobi z jego ciałem?

W śledztwie Kamil nie cofnie się przed niczym! Wkrótce w "M jak miłość" pokaże jak potrafi być bezwzględny. I wykorzysta do tego nie tylko Olka, ale także Magdę!

Najnowsze