M jak miłość, odcinek 1486: Powrót Góreckiego. Były szef Piotrka znów go zatrudni, żeby zniszczyć Krajewskiego - WIDEO

2020-01-20 15:39 jkk
 M jak miłość, odcinek 1486: Powrót Góreckiego. Były szef Piotrka znów go zatrudni, żeby zniszczyć Krajewskiego - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm/TVP/VOD M jak miłość, odcinek 1486: Powrót Góreckiego. Były szef Piotrka znów go zatrudni, żeby zniszczyć Krajewskiego - WIDEO

Górecki (Wojciech Wysocki) wróci w 1486 odcinku "M jak miłość" i od razu ostro namiesza! Były szef Piotrka (Marcin Mroczek) znów zatrudni prawnika do pomocy. Co tym razem skłoni biznesmena do takich działań? Oczywiście pieniądze! Górecki będzie próbował zniszczyć Krajewskiego (Grzegorz Wons), który nie tylko go okradł, ale zawiódł przyjaźń i zaufanie. Który z bznesmenów wygra tę batalię?

"M jak miłość" odcinek 1486 - poniedziałek, 20.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

- To zawsze trudna sytuacja, bo spotykają się wspólnicy, ale właściwie i przyjaciele - opowiada o swoim powrocie w 1486 odcinku "M jak miłość" Wojciech Wysoki, czyli serialowy Górecki w "Kulisach M jak miłość". - I okazuje się, że jeden z nich oszukał drugiego.

W 1486 odcinku "M jak miłość" Krajewski na wieść o powrocie dawnego wspólnika i wielkiego przyjaciela będzie nawet próbował uciec za granicę. Niestety, okaże się, że ma bardzo niedyskretną sekretarkę, która żeby zdobyć fajnego faceta jest zdolna do wszystkiego...

Górecki wróci w 1486 odcinku "M jak miłość", aby zemścić się na kimś, komu zaufał, szanował go i mocno wspierał. Jednak sam zostanie w wyniku tej jednostronnej przyjaźni bez góry pieniędzy i wspólnego projektu. I dlatego zaraz po przyjeździe Warszawy uda się do prawnika.

- Zamierzam oskarżyć mojego byłego wspólnika o oszustwo - powie Górecki mecenasowi Zduńskiemu (Marcin Mroczek) w "M jak miłość".

- Pracowałem u Góreckiego i wiem, że jest to twardy gracz i skuteczny biznesmen - powie o nim Piotrek.- Ale też na pewno uczciwy człowiekiem  więc w tym starciu Krajewski Górecki nie mam wątpliwości, po której stronie stanąć.

Przypomnijmy, kim jest Górecki i jaka była jego historia od początku serialu. Kiedy Piotrek rozpoczął nowy rozdział w swoim życiu pomógł mu tym właśnie Górecki. Kiedy Zduński uniknął więzienia i zaczął nową pracę - został szoferem bogatego biznesmena i sporo u niego zarobił... Teraz będzie miał okazję, znów jako wzięty prawnik mu się odwdzięczyć...

Najnowsze