M jak miłość, odcinek 1485: Mateusz pozwoli zgwałconej Lilce zniszczyć wszystkie dowody

2020-01-13 21:55 sz
M jak miłość, odcinek 1485: Mateusz pozwoli zgwałconej Lilce zniszczyć wszystkie dowody
Autor: TVP VOD M jak miłość, odcinek 1485: Mateusz pozwoli zgwałconej Lilce zniszczyć wszystkie dowody

W 1485 odcinku "M jak miłość" zgwałcona Lilka (Monika Mielnicka) nie pozwoli sobie pomóc. Mateusz (Krystian Domagała) na początku spróbuje zmusić dziewczynę, żeby zgłosiła sprawę na policję, ale podda się i w 1485 odcinku "M jak miłość" pozwoli dziewczynie zatrzeć ślady po napastniku. Jak do tego dojdzie? Sprawdź, co się wydarzy w serialu "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1485 - wtorek, 14.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W serialu "M jak miłość" dojdzie do tragedii. Lilka zostanie zgwałcona, bo podczas urodzin kolegi nieznany bandyta dosypie jej czegoś do drinka, po czym półprzytomną wciągnie do samochodu. Mateusz po straceniu dziewczyny z oczu zacznie panikować. Przeszuka cały klub i przepyta wszystkich znajomych, jednak nie będzie po niej śladu. Mostowiak w 1485 odcinku "M jak miłość" pójdzie więc pod jej dom. Niedługo po jego przyjściu na posesji zjawi się również Lilka. Będzie w histerii, cała zapłakana i roztrzęsiona. Do Mateusza po chwili dotrze, co się wydarzyło. Spróbuje namówić ukochaną, by zadzwonili po policję i wezwali karetkę. Niestety, dziewczyna odmówi - nie będzie w stanie nawet myśleć o tym, co zrobił jej drań.

Lilka w 1485 odcinku "M jak miłość" z pomocą Mateusza wczołga się do domu. Nie będzie w stanie ustać o własnych siłach.
- Muszę do łazienki... Muszę pod prysznic...
- Lilka, kto ci to zrobił? Kto?! (...) Musimy zawiadomić policję, musimy wezwać karetkę!
Okaże się, że nastolatka nie znała tożsamości gwałciciela, wyłącznie zapamiętała jego głos.
- Nie, błagam cię, tylko nie to! (...) Powiedział, że jeśli komukolwiek powiem, to zrobi mi to drugi raz! Ja chcę o tym zapomnieć, tego nie było! To się nigdy nie wydarzyło!

CZYTAJ >>> M jak miłość, odcinek 1485: Bójka Mateusza z kolegą. Tak pomści zgwałconą Lilkę!

Mateusz ugnie się pod błaganiami Lilki. Dziewczyna zamknie się w łazience. W "M jak miłość" Mostowiak puszczając ją pod prysznic pozwoli jej zatrzeć jedyne ślady po nieznanym sprawcy, które później dałyby pewność, kto ją skrzywdził.