M jak miłość, odcinek 1480: Będzie rozwód Uli i Bartka. Odrzucą ostatnią szansę, by się pogodzić? - WIDEO

2019-12-03 12:51 Ag
M jak miłość. Ula i Bartek pójdą na terapię! Jednak nie będzie rozwodu? - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ula i Bartek pójdą na terapię! Jednak nie będzie rozwodu? - WIDEO

Co dalej w "M jak miłość" będzie z Ulą (Iga Krefft) i Bartkiem (Arkadiusz Smoleński)? Ich krótki małżeństwo skończy rozwód, a może zakochani dogadają się, pogodzą i rozpoczną nowe życie? To może być trudne skoro Janek (Tomas Kollarik) wciąż będzie blisko. Ale w 1480 odcinku "M jak miłość" Ula podejmie walkę o odzyskanie Bartka. Zaproponuje mu terapię dla par. Bartek się zgodzi, choć niechętnie. Co wydarzy się dalej? Zobaczcie sceny z premierowych odcinków w "Kulisach serialu M jak miłość".

Czy Ula i Bartek z "M jak miłość" się rozwiodą?

Nowe odcinki "M jak miłość" przyniosą kolejne zawirowania między Ulą z Bartkiem. Nie obędzie się bez kłótni, wzajemnych żali i pretensji, wylanych łez. A zacznie się do tego, że w 1478 odcinku "M jak miłość" Bartek przyśle żonie pozew o rozwód. Nie będzie miał dość odwagi, by stanąć przed ukochaną twarzą w twarz i powiedzieć, że to już koniec.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1478: Janek wreszcie przestanie kochać Ulę. Usłyszy wstrętne obelgi - WIDEO

- Bartek próbuje zakończyć tą relację z Ulą. Chce to załatwić w najbardziej konkretny sposób. Papiery rozwodowe są czymś bardzo namacalnym, że to jest koniec... Robi tak dlatego, że przy rozmowie z Ulą mógłby się popłakać - wyjaśnił Arkadiusz Smoleński w "Kulisach serialu M jak miłość". 

To jednak nie oznacza, że mąż przestanie kochać Ulę. Wręcz przeciwnie! -Ta miłość, którą Bartek czuje do Uli powoduje u niego pewną odpowiedzialność - rezygnacja z własnego siebie na rzecz drugiego człowieka, to najwięcej co można dla kogoś zrobić - dodał Smoleński. 

W 1478 odcinku "M jak miłość" Ula rozpocznie walkę od Bartka. Zapowie mu, że żadnego rozwodu nie będzie, bo ona nigdy się na to nie zgodzi. Wkrótce potem wpadnie na pomysł jak uratować ich małżeństwo. Podczas kolejnej wizyty w warsztacie Bartka w Jonkowie w 1480 odcinku wspomni o terapii dla par.

- Ula nie poddaje się, naprawdę jej zależy na ich małżeństwie - wyjaśniła motywy działania swojej bohaterki Iga Krefft. A jej serialowy partner dodał. - Dla faceta już same słowo "terapia" wydaje się trudne. Bartek też tak reaguje, że pierwszy odruch jest taki, że wcale jej nie potrzebuje, bo potrafi sobie poradzić sam...

Wkrótce potem w 1480 odcinku "M jak miłość" Ula i Bartek zgłoszą się po pomoc do psychologa. Oboje pełni nadziei, że dzięki temu spokojnie wyjaśnią sobie wszystkie nieporozumienia, nauczą się na nowo ze sobą szczerze rozmawiać i słuchać.

Sceny, które widzowie już zobaczyli w "Kulisach serialu M jak miłość" będą emitowane dopiero w nowych odcinkach "M jak miłość" w styczniu 2020. Ale jest nadzieja na to, że małżeństwo Uli i Bartka jednak przetrwa. Po wizycie u psychologa Lisieccy pójdą nawet na randkę.

Sprawdź też: M jak miłość. Nowa kobieta w życiu Piotrka, a Kinga w domu z dziećmi! Szykuje się kryzys u Zduńskich?


- Tęsknisz za mną chociaż trochę? - zapyta ukochanego Ula, a Bartek odpowie bez wahania: - Nawet nie wiesz jak bardzo...

Pechowo właśnie wtedy w "M jak miłość" w kawiarni zjawi się Janek z Sonią (Barbara Wypych). Zazdrosny Bartek puści rękę żony, czym da jej do zrozumienia, że nie zniesie obecności jej byłego w ich życiu.