M jak miłość. Nowa kobieta w życiu Piotrka, a Kinga w domu z dziećmi! Szykuje się kryzys u Zduńskich?

2019-12-03 7:44 Ag
M jak miłość. Nowa kobieta w życiu Piotrka, a Kinga w domu z dziećmi! Szykuje się kryzys u Zduńskich?
Autor: Instagram M jak miłość. Nowa kobieta w życiu Piotrka, a Kinga w domu z dziećmi! Szykuje się kryzys u Zduńskich?

Piotrek (Marcin Mroczek) z "M jak miłość" pozna nową kobietę, która może zagrozić przyszłości jego małżeństwa z Kingą (Katarzyna Cichopek). U boku Zduńskiego w nowych odcinkach "M jak miłość" na początku 2020 roku pojawi się seksowna, elegancka szatynka. Zagra ją Anna Gorajska, aktorka znana z serialu "Dziewczyny ze Lwowa". Kim będzie ta tajemnicza postać? Nową prawniczką, a może sekretną kochanką Piotrka?

Kim będzie nowa bohaterka w "M jak miłość", którą zagra Anna Gorajska?

Do obsady "M jak miłość" dołączyła Anna Gorajska, ale widzowie zobaczą ją na ekranie dopiero w premierowych odcinkach, które będą emitowane na początku 2020 roku. Marcin Mroczek na swoim Instagramie uchylił jednak rąbka tajemnicy, żeby podsycić emocje wśród fanów "M jak miłość". Czyżby do rodzinnego wątku Kingi i Piotrka miała wkroczyć "ta trzecia" i zdrada?

Nawet strach o tym pomyśleć, bo przecież  Zduńscy to wzór wiernego małżeństwa. Jako jedyni przez tyle lat oparli się pokusie zdrady, ale być może wkrótce w "M jak miłość" to się zmieni. Zdjęcie z planu serialu, na którym Piotrek obejmuje piękną, elegancką szatynkę nie może zwiastować niczego dobrego.

Patrz też: M jak miłość. Nowa piękność w Grabinie. Siostrzenica księdza wywoła spore zamieszanie! - WIDEO

"Taki duet dzisiaj na planie @mjakmilosc.official#dziewczynazelwowa #wpadła #na #plan #emki #taka #sytuacja .
Jak myślicie co się święci? Pomysły?" - napisał Marcin Mroczek. Jednak dopiero komentarz Katarzyny Cichopek zwiastuje poważny kryzys u Zduńskich.

"Cooo?!?! No pięknie, żona z dziećmi w domu a mąż prawnik sweet focie sobie robi" - napisała serialowa Kinga pod tym zdjęciem an Instagramie.

Przeczytaj też: Julka z M jak miłość już tak nie wygląda! Radykalna przemiana Joanny Kuberskiej po odejściu z serialu - ZDJĘCIA

Na razie nie ma pewności jaką rolę w "M jak miłość" w życiu Kingi i Piotrka odegra nowa bohaterka. Być może będzie prawniczką, która oczaruje Zduńskiego albo jakąś nową klientką. Pewne jest tylko to, że wkrótce skończy się rozłąka małżonków - Piotrek wróci z Berlina gdzie od kilku tygodni mieszka i pracuje. Nie będzie już tylko gościem w domu na Deszczowej.

Najnowsze