M jak miłość. Nowa piękność w Grabinie. Siostrzenica księdza wywoła spore zamieszanie! - WIDEO

2019-11-28 15:38 Ag
 M jak miłość. Nowa piękność w Grabinie. Siostrzenica księdza wywoła sporo zamieszania na plebanii
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Nowa piękność w Grabinie. Siostrzenica księdza wywoła sporo zamieszania na plebanii

W "M jak miłość" pojawi się nowa bohaterka o imieniu Ala (w tej roli Alicja Ostolska). Wkrótce ksiądz (Maciej Damięcki) przedstawi Barbarze (Teresa Lipowska) swoją siostrzenicę Alę, która na pewien czas zamieszka u niego na plebanii. Mostowiakowa wnikliwie przyjrzy się ślicznej blondynce i od razu zacznie przeczuwać kłopoty. Kim będzie Ala w "M jak miłość"? Czy wywoła zamieszanie w Grabinie i w życiu Mostowiaków? Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

Kim będzie Ala w "M jak miłość"? Co ją połączy z Mostowiakami?

Alicja Ostolska w "M jak miłość" jako Ala nieźle namiesza w serialu? Już pierwsze spotkanie siostrzenicy księdza z Barbarą będzie wskazywało na to, że dziewczyna nie wzbudzi zaufania seniorki rodu Mostowiaków. A ponieważ Barbara ma dar przewidywania rodzinnych dramatów i potrafi trafnie oceniać ludzi, to coś może być na rzeczy.

Choć Ala będzie sprawiała wrażenie miłej, grzecznej i ułożonej, to mogą być tylko pozory. Wszystko okaże się w nowych odcinkach "M jak miłość" na początku 2020 roku. Bo właśnie dopiero wtedy Alicja Ostolska, która dołączyła do obsady serialu jesienią, pojawi się na ekranach.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1479: Aneta powie Izie, że Artur nie żyje! Skłóci ją z Marcinem?

Kim będzie Ala w "M jak miłość"? Oprócz tego, że to córka siostry księdza, siostra zmarłego policjanta Roberta Wrońskiego (Filip Gurłacz), którego zabił pedofil z Grabiny, to niewiele o niej wiadomo. Twórcy "M jak miłość" trzymają w tajemnicy wątek nowej bohaterki.

Dla Alicji Ostolskiej rola w "M jak miłość" to debiut na ekranie w tak dużej produkcji. Wcześniej młodziutka aktorka grała głównie w reklamach.

- Byłam ogromną fanką "M jak miłość". Zaczęło się od tego, że siadałam z babcią przed telewizorem. Ja byłam zafascynowana każdym wątkiem. Powiem szczerze, że to było moje marzenie, więc teraz jestem najszczęśliwszą osobą na świecie - powiedziała nowa gwiazda "M jak miłość".

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1479: Nina straci dziecko! Umrze podczas porodu. Leszek się o tym nie dowie?

Najnowsze