M jak miłość, odcinek 1479: Aneta powie Izie, że Artur nie żyje! Skłóci ją z Marcinem?

2019-11-28 22:29 Ag
M jak miłość, odcinek 1479: Aneta powie Izie, że Artur nie żyje! Skłóci ją z Marcinem?
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1479: Aneta powie Izie, że Artur nie żyje! Skłóci ją z Marcinem?

W 1479 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) nareszcie dowie się, że Artur (Tomasz Ciachorowski) nie żyje. To Aneta (Ilona Janyst) przez przypadek ujawni Izie, że Olek (Maurycy Popiel) zabił Skalskiego podczas bójki na Mazurach. Jak tę szokującą wiadomość w 1479 odcinku "M jak miłość" przyjmie Lewińska? Czy wybaczy Marcinowi (Mikołaj Roznerski), że tak długo ją okłamywał? A może Aneta skłóci ze sobą Izę i Marcina?

"M jak miłość" odcinek 1479 - wtorek, 17.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Nie dość, że w "M jak miłość" Aneta będzie szantażem chciała zmusić Olka do ślubu, to jeszcze wbrew obietnicom danym kochankami ujawni jego tajemnicę. I tym samym namiesza w życiu nie tylko Olka, ale także Izy i Marcina. Bo tylko ona będzie miała odwagę wyznać udręczonej, ciągle zestresowanej Izie całą prawdę o śmierci Artura. Zrobi to jednak dość nieświadomie.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1479: Nina straci dziecko! Umrze podczas porodu. Leszek się o tym nie dowie?

W 1479 odcinku "M jak miłość" Kryńska niechcący wygada się przed Izą i wspomni, że nie ma już czego bać, bo Artur przecież nie żyje. Na Lewińską ta wiadomość spadnie jak grom z jasnego nieba. Przecież od Marcina i policjanta Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski) dowiedziała się, że Skalski uciekł za granicę, że cały czas ściga go Interpol.

Kiedy prawda wyjdzie na jaw Aneta nie będzie w stanie już więcej nic ukrywać przed Izą. W 1479 odcinku "M jak miłość" ujawni też, że jej prześladowca zginął podczas szarpaniny z Olkiem, że brat Marcina ukrył zwłoki w lesie i powiedział  wszystkim tylko jemu. Chodakowski umówili się, że nigdy nikt nie pozna ich tajemnicy. Sprawy skomplikował jednak szantażysta Olewicz (Tomasz Dedek)...

Jak w 1479 odcinku "M jak miłość" Iza zareaguje na wyznanie Anety? Odetchnie z ulgą, że Artur już nigdy więcej jej nie skrzywdzi, ale z drugiej strony będzie zawiedziona, że Marcin trzymał to przez nią w sekrecie, że patrzył jak cierpi i nie ujawnił prawdy.

Czy to możliwe, by Aneta skłóciła Izę i Marcina, a nieżyjący Artur znów zagroził przyszłości ich związku? To się okaże w kolejnych odcinkach "M jak miłość"! Miejmy nadzieję, że Iza wybaczy ukochanemu to co zrobił, żeby chronić brata...

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1480: Janek w końcu ulegnie Soni. Będzie zazdrosny o Rafała

W 1479 odcinku "M jak miłość" Olek podejmie się operacji Eli (Ewa Domańska), żony Olewicza, rannej w tragicznym wypadku.

Najnowsze