Julka z M jak miłość już tak nie wygląda! Radykalna przemiana Joanny Kuberskiej po odejściu z serialu - ZDJĘCIA

2019-11-30 8:14 Ag
Julka z M jak miłość już tak nie wygląda! Radykalna przemiana Joanny Kuberskiej po odejściu z serialu
Autor: MTL Maxfilm Julka z M jak miłość już tak nie wygląda! Radykalna przemiana Joanny Kuberskiej po odejściu z serialu

Joanna Kuberska odeszła z "M jak miłość" i przeszła zaskakującą metamorfozę. Serialowa Julka z "M jak miłość" na prezentacji zimowej ramówki TVP pokazała się zupełnie odmieniona. Wciąż tak samo piękna, seksowna 27-letnia aktorka zalotnie odsłoniła biust w eleganckiej kreacji, ale na uwagę zwróciła przede wszystkim nowa fryzura Kuberskiej. Była gwiazda "M jak miłość" zdecydowała się na totalną przemianę. Zobaczcie jak teraz wygląda!

Kiedy Julka odejdzie z "M jak miłość"? Była dziewczyna Pawła zostanie uśmiercona?

Joanna Kuberska z "M jak miłość" pożegnała się na początku października, ale widzowie ostatni raz zobaczą ją dopiero w 1488 odcinku serialu, który zostanie wyemitowany pod koniec stycznia 2020 roku. Co się stanie z Julką? Tego jeszcze nie wiadomo. Niewykluczone, że była dziewczyna Pawła (Rafał Mroczek) zostanie uśmiercona!

Patrz też: M jak miłość. Julka umrze? Magda będzie pocieszała Pawła po odejściu jego kochanki

Dla aktorki, która na planie "M jak miłość" spędziła trzy lata rozpoczął się nowy etap kariery. Na prezentacji zimowej ramówki TVP Joanna Kuberska pokazała się z zupełnie inne strony. Serialowa Julka przeszła sporą metamorfozę - obcięła swoje długie blond włosy i teraz zachwyca modnym bobem.
 
Fakt, że Joanna Kuberska była jedną z gwiazd zimowej ramówki TVP jest dość istotny, bo jest w obsadzie serialu "Ziuk. Młody Piłsudski", gdzie wciela się w rolę Marii, pierwszej żony Piłsudskiego. Historyczna produkcja składającą się z 13 odcinków będzie miała premierę już w niedzielę, 8.12.2019, w TVP1.

Po odejściu Kuberskiej z "M jak miłość" zmieniła fryzurę, ale na tym nie koniec zmian. Skupiła się bowiem na rozwoju kariery i udziale w kilku innych produkcjach telewizyjnych. Bo "Ziuk. Młody Piłsudski" to niejedyny serial z udziałem gwiazdy. Wkrótce pojawi się w 2 sezonie "Zawsze warto" w Polsacie, w "Chyłka. Kasacja" w TVN oraz w "O mnie się nie martw" w TVP2.

Sprawdź też: M jak miłość. Nowa piękność w Grabinie. Siostrzenica księdza wywoła spore zamieszanie! - WIDEO

Wyświetl ten post na Instagramie.
Moi kochani, drodzy widzowie, oraz fani @mjakmilosc . Po ponad trzech latach pracy,podjęłam decyzję o odejściu z serialu. Chcę bardzo podziękować całej ekipie. Aktorom, reżyserom, operatorom, pionom charakteryzacji i kostiumów. Ale przede wszystkim Wam, drodzy widzowie, bez których żaden Aktor nie istnieje. To dla Was, niezależnie od pory dnia, roku czy aury kreowałam postać Julki, której losy, niejednokrotnie wywoływały w Was gorące komentarze i żywe reakcje. A każda pochwała jak i krytyka, jest dla mnie siłą napędzającą. I choć niejednokrotnie nie było mi z serialową Julką po drodze, nie zawsze ją rozumiałam, to starałam się, żeby była ludzką, empatyczną i fajną dziewczyną. Dałam jej siebie, moją wrażliwość i aktorskie umiejętności. Te trzy lata, to czas wielu ciekawych aktorskich spotkań, ale przede wszystkim spora nauka, a to dla mnie najważniejsze. Tak, jak pamietam swój pierwszy dzień pracy na planie, tak i ten ostatni, 3 października 2019 roku, zostanie w mojej pamięci. Odcinek 1488, to odcinek, do którego właśnie skończyliśmy zdjęcia, a który zarazem jest moim ostatnim. Ale nie żegnam się z Wami definitywnie, ponieważ Julka jeszcze w nowym roku da o sobie znać ze szklanego ekranu. Zachęcam zatem do śledzenia do samego końca jej losów i wszystkich pozostałych wątków, które nadal będą Was wzruszać, czasem bawić, czasem smucić. Tak, jak to robią już od 19 lat ! I na koniec... Nic lepiej tu nie zabrzmi, jak stwierdzenie „Do zobaczenia”. Joanna Kuberska ❤️ #joannakuberska#mjakmilosc Post udostępniony przez Joanna Kuberska (@joanna_kuberska)
Najnowsze