M jak miłość, odcinek 1479: Iza odkryje, że Artur nie żyje! Nie wybaczy Marcinowi, że ukrył śmierć Artura?

2019-12-16 21:55 Ag
M jak miłość, odc. 1479. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1479. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

Wstrząsające odkrycie w "M jak miłość". W 1479 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) dowie się, że Olek (Maurycy Popiel) zabił Artura (Tomasz Ciachorowski), a psychopata nie żyje już od wielu tygodni. Jak Iza pozna prawdę? Podsłucha rozmowę Marcina (Mikołaj Roznerski) z Anetą (Ilona Janyst). W 1479 odcinku "M jak miłość" zrozumie, że Marcin cały czas ją okłamywał. Urządzi ukochanemu awanturę z wyrzutami. Czy związek Izy i Marcina to przetrwa?

"M jak miłość" odcinek 1479 - wtorek, 17.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1479 odcinku "M jak miłość" Iza wreszcie pozna prawdę o śmierci Artura. A wszystko przez Anetę, która podstępem odkryła jaką mroczną tajemnicę ukrywają Olek z Marcinem. Stan młodszego z braci Chodakowskich, który wciąż nie będzie mógł poradzić sobie z tym, że zabił Skalskiego, że jako lekarz ma na sumieniu śmierć człowieka doprowadzi Anetę do podjęcia ryzykownej decyzji.

Nie przegap: M jak miłość. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już po ślubie. Pokazali ZDJĘCIE ze ślubu Izy i Marcina?

To właśnie Aneta w 1479 odcinku "M jak miłość" doniesie Marcinowi, że z Olkiem jest tak źle, że chce się zgłosić na policję i przyznać co zrobił Arturowi. Mimo, że szantażysta Olewicz (Tomasz Dedek) odpuści, to Olek i tak ani przez chwilę nie zazna spokoju.

Rozmowę Kryńskiej ze starszym Chodakowskim podsłucha Iza. I dowie się, że szwagier zabił psychola podczas bójki w domku nad jeziorem, a Marcin od dawna o wszystkim wie. Jaka będzie reakcja Izy kiedy wreszcie pozna prawdę o śmierci Artura?

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1483: Skandal na ślubie Magdy i Andrzeja! Kamil porwie pannę młodą

W 1479 odcinku "M jak miłość" Iza zacznie robić Marcinowi pretensje, że ukrył przed nią tak ważną wiadomość, pozwolił, by wciąż bała się ataku psychola, by cierpiała na bezsenność i faszerowała się lekami. Co gorsze, to Olek przepisywał jej silne leki na uspokojenie. Chodakowski zapewni Izę, że drżał ze strachu nie tylko o nią, ale także o swojego brata.

Między narzeczonymi dojdzie do ostrej wymiany zdań. Czy Iza i Marcin w 1479 odcinku "M jak miłość" pokłócą się już na dobre? Nic z tych rzeczy, bo kiedy emocje nieco opadną Iza okaże zrozumienie dla motywów działania Chodakowskich. Do tego stopnia, że odwiedzi Olka i podziękuje mu za uratowanie życie i uwolnienie od Artura.

Przeczytaj też: M jak miłość, odcinek 1479: Olek zoperuje żonę Olewicza. Skaże Elę na kalectwo do końca życia? - WIDEO

M jak miłość, odc. 1479. Iza (Adriana Kalska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1479. Iza (Adriana Kalska)