M jak miłość, odcinek 1479: Olek zoperuje żonę Olewicza. Skaże Elę na kalectwo do końca życia? - WIDEO

2019-12-05 7:29 Ag
M jak miłość, odcinek 1479: Olek zaoperuje żonę Olewicza. Skaże Elę na kalectwo do końca życia?  - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1479: Olek zaoperuje żonę Olewicza. Skaże Elę na kalectwo do końca życia? - WIDEO

W 1479 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) stanie przed szansą, by uwolnić się od szantażysty Olewicza (Tomasz Dedek). Sparaliżowany strachem, że Jarosław Olewicz spełni swoje groźby i wyda go policji przeprowadzi operację rannej w wypadku Eli (Ewa Domańska). Zabieg będzie jednak obarczony dużym ryzykiem, a jeden błąd Olka w 1479 odcinku "M jak miłość" może skazać żonę Olewicza na kalectwo do końca życia. Jeśli jednak się uda Ela będzie chodzić, a Olek uwolni się od szantażysty. Zobaczcie "Kulisy serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1479 - wtorek, 17.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Życie żony Olewicza w "M jak miłość" będzie w rękach Olka! Do chwili wypadku to szantażysta rozdawał karty - groził Chodakowskiemu, że jeśli nie zapłaci mu żądanych sum wyda go policji, doniesie, że to on zabił Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski) i zakopał zwłoki w lesie.

Olewicz nie spodziewał się, że jego ofiara będzie mu potrzebna do tego, żeby stanąć po jego stronie i uratować jego żonę. Sytuacja zupełnie się odwróci, bo teraz w "M jak miłość" to szantażysta Olka będzie bezbronny i zdany na jego łaskę. Co zrobi Chodakowski?

Już w 1477 odcinku "M jak miłość" Olek i Aneta (Ilona Janyst) zaczną wykorzystywać sytuacje na swoją korzyść. Młody lekarz zadzwoni do Olewicza, by uprzedzić go, że jest cień szansy dla Eli, że przeżyje i znów będzie chodzić. Przeniesie nawet pacjentkę do swojej kliniki i otoczy ją opieką.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1479: Aneta powie Izie, że Artur nie żyje! Skłóci ją z Marcinem?

Czy w "M jak miłość" żona Olewicza domyśli się co łączy Olka z Jarosławem? Ciężko ranna kobieta nie będzie miała pojęcia co się wokół niej dzieje.

- Ela jest taką osobą, która widzi tylko dobre strony osobowości swojego męża, ale on też dla niej staje się lepszy. Nie ma w niej podejrzenia, że tutaj jest jakaś sprawa, która ma podwójne dno, że uwikłany w to jest jej mąż. Ona myśli, że jej mąż tak jak dla niej jest w stanie pokonać wszelkie trudności, tak załatwi wszelkie rzeczy, niekoniecznie poza prawem, że to będzie nieuczciwe... - powiedziała Ewa Domańska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1479: Nina straci dziecko! Umrze podczas porodu. Leszek się o tym nie dowie?

Dla swojej ukochanej Olewicz będzie w stanie zrobić wszystko - nawet wydać Olka na policję. - Ja dopilnuję tego, że ci się nie uda. Zgnijesz za kratkami! - rzuci do lekarza w 1477 odcinku "M jak miłość". - Ona była jedyną osobą, która została przy nim w jego ciężkiej sytuacji, w której kiedyś się znalazł - wyjaśnił Dedek.

W 1479 odcinku "M jak miłość" po całej serii badań Olek przeprowadzi operację żony Olewicza. Cały czas bijąc się z myślami czy jego układ z szantażystą nie oznacza po prostu "życie za życie", czyli przyszłość Chodakowskiego na wolności w zamian za życie Eli.

- Motywacje Olka gdzieś się nakładają i przenikają. Długo czekał na możliwość wykonania tej pionierskiej operacji, a z drugiej strony zdaje sobie sprawę z tego, że to może go uwolnić od Olewicza - wytłumaczył Popiel w "Kulisach serialu M jak miłość".

Przez operacją Eli w 1479 odcinku "M jak miłość" Olka ogarnie paniczny strach. - Jeśli nam się nie uda, ta kobieta nigdy nie wstanie z wózka - uprzedzi go kolega po fachu. Ale przy Chodakowskim w tak trudnej chwili będzie znów Aneta.

- Oczywiście, że Olek będzie przerażony przed tą operacją. Mimo tego, że jest świetny w swojej pracy, to jest wyjątkowo skomplikowany zabieg. Aneta go oczywiście rozumie Olka, jego wątpliwości, jego zawahania, natomiast Olek nie ma wyjścia w tej sytuacji. Musi podjąć próbę uratowania żony Olewicza... - powiedziała Ilona Janyst w "Kulisach serialu M jak miłość".

Jaki finał w 1479 odcinku "M jak miłość" będzie miała operacja żony Olewicza? Ela przeżyje, a szantażysta podziękuje Olkowi za jej uratowanie. Na tym nastąpi koniec? Tego jeszcze nie wiadomo...

Najnowsze