M jak miłość, odcinek 1471: Szalony wieczór panieński Kisielowej. Upije chorą na serce Barbarę

2019-11-19 20:40 Ag
M jak miłość, odcinek 1471: Szalony wieczór panieński Kisielowej. Zmusi chorą Barbarę do picia
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1471: Szalony wieczór panieński Kisielowej. Zmusi chorą Barbarę do picia

W 1471 odcinku "M jak miłość" Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) i Barbara (Teresa Lipowska) zaszaleją na wieczorze panieńskim. Zosia niemal będzie błagać przyjaciółkę, by nie zostawiała jej samej tuż przed ślubem. Pełna obaw Kisielowa w 1471 odcinku "M jak miłość" zmusi chorą na serce Barbarę, żeby dla odwagi i relaksu wypiły po kieliszeczku nalewki malinowej. Na jednym toaście się jednak nie skończy. Seniorki na wieczorze panieńskim Kisielowej opróżnią całą butelkę, a potem zaczną tańczyć!

"M jak miłość" odcinek 1471 - wtorek, 19.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1471 odcinku "M jak miłość" wieczór przed ślubem będzie dla Kisielowej wyjątkowo stresujący. Zda sobie bowiem sprawę, że już następnego dnia zostanie żoną Roberta (Krzysztof Tyniec), że rozpocznie nowe życie z mężczyzną, któremu nie do końca ufa. A jednak ślepo zakochana Kisielowa zdobędzie się na to szaleństwo.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1474: Tajemniczy mężczyzna w życiu Marysi. To zaginiony syn Kamila Starskiego?

Żeby jednak wieczór panieński mógł się zacząć w 1471 odcinku "M jak miłość" Kisielowa sięgnie po butelkę nalewki Barbary. Tak dla odwagi, by zrzucić z siebie cały ciężar i stres związany ze ślubem. Barbara jednak stanowczo zaprotestuje. Przecież choruje na serce i ma ciągłe problemy z nadciśnieniem.

- Przy tych moich skokach ciśnieniowych nie, absolutnie nie!
- Basiu, ale w zasadzie to powinien być mój wieczór panieński, jak u tych pyskatych smarkul z siedliska! Nie możesz mnie teraz zostawiać samej z tym, no wiesz z tym lękiem, niepewnością i tysiącem wątpliwości. Z ciastem ci pomogę później... - zapewni Kisielowa.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1471: Skandal na ślubie Kisielowej. Panna młoda ucieknie - ZDJĘCIA

Mostowiakowa da się w końcu skusić. - Chyba, że jako lekarstwo! Ale tylko malutki kieliszeczek, co chyba nam nie zaszkodzi? 

Już po jednym kieliszku w 1471 odcinku "M jak miłość" Kisielowej puszczą hamulce i poruszy temat seksu, a właściwie nocy poślubnej, której będzie się panicznie bała. - Chodzi o seks...
- Ja już zapomniałam jak to się robi... - przyzna Mostowiakowa.

- Zrozum, Włodek był moim pierwszym mężczyzną, Robert będzie drugim, a ja teraz właściwie jestem dziewicą! I strach mnie obleciał, bo mam swoje lata i co mam teraz zrobić? Fruwać? Jestem Basiu, taką prowincjonalną gąską, a mój Robert to światowy człowiek. Z niejednego pieca chleb jadł i teraz mam taką tremę przed moim nowym życiem. I nie mówię tutaj tylko o sprawach łóżkowych!

Po kilku kolejnych kieliszkach seniorki w 1471 odcinku "M jak miłość" zupełnie zapomną, że w ich wieku powinny uważać z alkoholem. Kisielowa chwyci Barbarę do tańca, żeby pokazać przyjaciółce jak Robert podbił jej serce tangiem. Wieczór panieński Kisielowej skończy się gigantycznym kacem obu kobiet!

M jak miłość, odc. 1471. Kisielowa (Małgorzata Róźniatowska), Robert (Krzysztof Tyniec)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1471. Kisielowa (Małgorzata Róźniatowska), Robert (Krzysztof Tyniec)