M jak miłość, odcinek 1471: Skandal na ślubie Kisielowej. Panna młoda ucieknie - ZDJĘCIA

2019-11-14 20:54 Ag
 M jak miłość, odcinek 1471: Skandal na ślubie Kisielowej. Panna młoda ucieknie - ZDJĘCIA
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1471: Skandal na ślubie Kisielowej. Panna młoda ucieknie - ZDJĘCIA

W 1471 odcinku "M jak miłość" Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) ucieknie sprzed ołtarza i nie weźmie ślubu z Robertem Żakiem (Krzysztof Tyniec)? Pannę młodą dopadną tak poważne wątpliwości, że tuż przed ślubem zamknie się w kościelnej zakrystii. Do akcji wkroczą Barbara (Teresa Lipowska), Sonia (Barbara Wypych), a nawet ksiądz (Maciej Damięcki), ale i tak Kisielowa w 1471 odcinku "M jak miłość" postanowi słuchać tylko głosu serca. Czy ślub Kisielowej dojdzie do skutku?

M jak miłość, odcinek 1471 - wtorek, 19.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1471 odcinku "M jak miłość" w Grabinie zabiją weselne dzwony dla Kisielowej i Roberta, miejscowego organisty, byłego oszusta, który kiedyś okradł Zosię ze wszystkiego! Jednak po wpadce Żaka na wieczorze kawalerskim - jego odsiadce za kratkami aresztu - Kisielowa będzie pełna obaw.

Bez trudu wytropi bowiem zatrzymanego przez policję ukochanego i dzień przed ślubem ruszy do ataku. Urządzi na posterunku niezłą scenę. - Piłeś! Widzę to po oczach! Są mętne i fałszywe... tak jak cała ta zakichana policja, która cię kryje!
- Posłuchaj...
- To ty posłuchaj! Urżnąłeś się dzień przed naszym ślubem! I są tylko dwie możliwości - albo zrobiłeś to z radości, albo z rozpaczy!
- Myszko, posłuchaj...
- Nic nie mów! I tak mi prawdy nie powiesz, a krętactwem się brzydzę! Muszę się sama zmierzyć z tym problemem!
- Zosieńko, nie odchodź! Wszystko wyjaśnię!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1471: Ula zgwałcona przez Grzelaka? Bandyta zada Bartkowi bolesny cios

Zakochani dojdą jednak do porozumienia i w 1471 odcinku "M jak miłość" Kisielowa będzie się szykować do ślubu. Z pomocą świadkowej Marysi (Małgorzata Pieńkowska) pozbędzie się zbyt krzykliwego makijażu i ostatecznie założy nieco skromniejszą suknię ślubną niż wcześniej planowała.

Po przyjeździe do kościoła w 1471 odcinku "M jak miłość" Kisielowa wpadnie nagle w panikę i zamknie się w zakrystii.
- Pani Zosiu, proszę posłuchać... - ksiądz spróbuje przemówić pannie młodej do rozsądku. Ona jednak zaprotestuje!
- Nie! Od teraz słucham tylko swojego serca! Basiu, jesteś tam? Czy nie powinnam jeszcze raz się zastanowić? Bo jak teraz powiem „tak”, to koniec, klamka zapadnie, umarł w butach! Przestanę być panienką z odzysku, a zostanę żoną. I już nie będzie odwrotu, bo ja rozwodów nie uznaję!
- Zosieńko, błagam cię, wyjdź. Nie wypada sołtysowi tak się zachowywać!

Sonia (Barbara Wypych) w 1471 odcinku "M jak miłość" od razu zacznie ciotkę dopingować: - O kobietach w naszej rodzinie można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że są tchórzami!

A po chwili dziewczynę poprze też Barbara. - To jest twój ślub, twój najpiękniejszy dzień w życiu. Nie możesz myśleć o rozwodach! A tutaj czeka grono przyjaciół, które chce ci życzyć szczęścia. Proszę cię, wyjdź!

W finale Kisielowa wyjdzie z ukrycia – gotowa złożyć w końcu małżeńską przysięgę. I gdy ksiądz zacznie ceremonię, będzie wręcz promienieć ze szczęścia. Tymczasem sekundę później do świątyni wejdzie nagle jedna z „przyjaciółek” Żaka (Anna Górska) i zgłosi ślubne weto!
- Ja się nie zgadzam! Robert obiecał, że ożeni się ze mną!

Kisielowa i Robert zamkną się w zakrystii gdzie w 1471 odcinku "M jak miłość" zapadnie ostateczna decyzja w sprawie ślubu. Żak posunie się jednak do szantażu emocjonalnego, by zmusić Zosię, żeby za niego wyszła.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1477: Szokujące odkrycie Joasi! Michał zrobi z niej morderczynię

Najnowsze