M jak miłość, odcinek 1469: Wypadek Izy. Poleje się krew! Marcin wpadnie w panikę

2019-11-07 11:20 jkk
M jak miłość, odc. 1469: Iza (Adrfiana Kalska)
Autor: TVP/VOD

W 1469 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) zaleje krwią mieszkanie! Marcin (Mikołaj Roznerski) na ten widok wpadnie w panikę, że psychopata Artur (Tomasz Ciachorowski) znów zaatakował... Wyjście na bal przebierańców Szymka (Staś Szczypiński), które doprowadzi do wypadku Izy w 1469 odcinku "M jak miłość", będzie początkiem dramatu całej rodziny Chodakowskich. Strach Marcina o Izę sprawi, że Olek (Maurycy Popiel) wreszcie wyzna bratu prawdę!

"M jak miłość" odcinek 1469 - wtorek, 12.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1469 odcinku "M jak miłość" Iza będzie rozgorączkowana z powodu balu przebierańców Szymka. Strój, który znalazła okaże się za mały i będzie w panice szukać czegokolwiek, bo czas i Szymek będą gonić... Atmosfera udzieli się dziecku!

Być może też zadziała w 1469 odcinku "M jak miłość" prawo serii, zgodnie z którym jak się wali, to wszystko na raz. W trakcie poszukiwań stroju Iza usłyszy dźwięk rozbijanego szkła i przerażona wybiegnie z pokoju. Iza nadal nie będzie miała pojęcia, że Artur nie żyje, więc taki hałas to dla niej sygnał do ucieczki...

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1469 - Nowe życie Marcina - będzie zdany na łaskę dręczyciela!

W salonie jednak w 1469 odcinku "M jak miłość" zastanie tylko Szymka, który natychmiast zacznie przepraszać. Okaże się, że chłopiec zbił duży wazon i nie będzie wiedział co zrobić. Iza zacznie natychmiast sprzątać i paskudnie się zatnie. Poleje się krew!

Jednak na wołanie Szymika sprzątanie zostawi, a na podłogę rzuci też zakrwawioną chusteczkę, którą próbować będzie zatamować krwawienie. Po powrocie do domu w 1469 odcinku "M jak miłość" Marcin zastanie bałagan w pokoju dzieci i krew na podłodze... Co sobie pomyśli, nieświadom jeszcze prawdy o zabójstwie Artura, Chodakowski?

Zobacz również: M jak miłość - Aneta wróci do Olka i uratuje go!

- Iza, błagam cię, oddzwoń do mnie, błagam cię... - Marcin nagra na skrzynkę Izy.

W tym momencie 1469 odcinka "M jak miłość" w mieszkaniu pojawi się też Olek, który przyjdzie dowiedzieć się o spotkanie biznesowe Marcina.

- Artur tu był... Dzwonię na policję...- powie spanikowany starszy brat.

- Zaczekaj, najpierw powiedz o co chodzi... - Olek będzie próbował go powstrzymać.

- Pewnie był też w pokoju dzieciaków i szukał dokumentów - Marcin już będzie w amoku!

I wtedy Olek wyzna całą prawdę na temat zabójstwa Artura. Nie będzie już mógł dłużej patrzeć na widok absolutnej paniki brata! Poprosi jednak Marcina aby nic nikomu nie mówił, nawet Izie...

W 1469 odcinku "M jak miłość" okaże się, że bal przebierańców Szymka zapoczątkuje ciąg przełomowych zdarzeń dla rodziny Chodakowskich!

Najnowsze