M jak miłość, odcinek 1469: Marcin dowie się, że Olek zabił Artura! Zawrze pakt z bratem - WIDEO

2019-11-06 8:16 Ag
M jak miłość, odc. 1469. Olek (Maurycy Popiel), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1469. Olek (Maurycy Popiel), Marcin (Mikołaj Roznerski)

Wreszcie w "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) pozna tajemnicę Olka (Maurycy Popiel)! Tragiczny zbieg okoliczności w 1469 odcinku "M jak miłość" i strach, że Artur (Tomasz Ciachorowski) wrócił sprawią, że Olek wyzna starszemu bratu, że zabił psychola. Nie wytrzyma napięcia. Pod wpływem silnego stresu w 1469 odcinku "M jak miłość" Olek pęknie i powie Marcinowi o tym jak podczas bójki w lesie zamordował Artura. Zobaczcie sceny z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1469 - wtorek, 12.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Zbyt długo w "M jak miłość" Olek trzymał dla siebie tajemnicę śmierci Artura. Zabił go podczas bójki w lesie przy domku nad jeziorem na Mazurach, ale ciało zakopał w innym miejscu. Chodakowski wywiózł zwłoki Skalskiego dużo dalej, żeby nikt ich nie znalazł.

I choć o tych wydarzeń minęło kilka tygodni, to w 1469 odcinki "M jak miłość" Olek nie będzie mógł sobie poradzić z tym, że jest mordercą, że jest ktoś, sąsiad Olewicz (Tomasz Dedek), który był na miejscu zbrodni i teraz go szantażuje.

- Olek nie może wytrzymać tego, że wszyscy dookoła wiedzą, że coś się dzieje i wszyscy chcą mu pomóc, wszyscy widzą, że coś jest z nim nie tak, a on nie może im tego powiedzieć! W końcu znajduje powiernika swojej tajemnicy. Olek widzi przyszłość wyłącznie w czarnych barwach - wyznał Maurycy Popiel w "Kulisach serialu M jak miłość".

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1469: Zwłoki Artura odnalezione w lesie! Olek nie wywinie się policji?

W 1469 odcinku "M jak miłość" dojdzie do kolejnej tragedii w życiu Marcina. Iza (Adriana Kalska) skaleczy się i zostawi w mieszkaniu ślady krwi. Kiedy Marcin wróci i nie zastanie ukochanej będzie pewny, że Artur znów zaatakował. Wpadnie w panikę i w takim stanie zobaczy go Olek.

- Artur tu był... - powie przestraszony starszy z braci. - Cokolwiek się tu stało, to na pewno nie był Artur... - Olek nie będzie miał wyjścia, bo Marcin zupełnie straci nad sobą panowanie.

- A skąd ty możesz o tym wiedzieć?! - krzyknie i zacznie szarpać młodego brata. Wreszcie w 1469 odcinku "M jak miłość" Olek wyjawi Marcinowi całą prawdę! - Po prostu wiem! Artur nie żyje rozumiesz! Zabiłem go...

Marcin nie uwierzy własnym uszom. - Co ty pieprzysz?

I wtedy w 1469 odcinku "M jak miłość" Olek ujawni co się stało nad jeziorem. - To Artur mnie zaatakował, broniłem się... Kiedy wziąłem jego pistolet, chciałem dzwonić na policję, na pogotowie... Miał uszkodzoną tętnicę, strasznie krwawił. I wtedy powiedział, że was dorwie. Że zabije ciebie, Izę i dzieciaki i że nikt mu nic nie zrobi... Przysięgał, że was dorwie...

- Co z nim zrobiłeś? - zapyta Marcin. - Wywiozłem do lasu...

- Zamierzałeś mi w ogóle o tym powiedzieć? - Chodakowski nie będzie w stanie powstrzymać drżenia głosu. - Wierz mi, próbowałem, wielokrotnie... Marcin, tylko musisz mi obiecać, nigdy, nikomu, rozumiesz... Nawet Izie!

Rozmowę braci w 1469 odcinku "M jak miłość" przerwie właśnie Iza.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1469: Kinga znów w ciąży? Piąte dziecko w domu Zduńskich

Co będzie dalej? Bracia umówią się, że oprócz nich nikt nie pozna tej tajemnicy. Nawet Iza... Nie zgłoszą się też na policję. W 1469 odcinku "M jak miłość" Marcin podziękuje Olkowi, że uratował Izę i dzieci przed Arturem.

- Zrobiłeś dobry uczynek. Ja tylko bardzo żałuję, że to nie ja go zabiłem... - zapewni Marcin. 

Z "Kulis serialu M jak miłość" już wiadomo, że Marcin zrobi wszystko, żeby Olek nie trafił do więzienia, żeby poradził sobie jakoś z traumą i wyrzutami sumienia z powodu zabójstwa.

- Olek stanął w obronie siebie i rodziny Marcina. Marcin jest mu potwornie wdzięczny za to, postąpiłby tak samo... Sytuacja Olka jest na tyle tragiczna, że Marcin zdaje sobie sprawę z konsekwencji, które Olek może ponieść, które zapewne poniesie, ale szuka rozwiązania. Olek może liczyć na każdą pomoc Marcina. On jest w stanie zrobić wszystko, żeby wybronić swojego brata... Ta sytuacja zbliżyła ich do siebie, stworzyli prawdziwe przymierze braci- wyjaśnił Mikołaj Roznerski w "Kulisach serialu M jak miłość".

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze