M jak miłość, odcinek 1469: Zwłoki Artura odnalezione w lesie! Olek nie wywinie się policji i Olewiczowi?

2019-11-05 21:25 sz
M jak miłość, odc. 1469. Olek (Maurycy Popiel)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1469. Olek (Maurycy Popiel)

W 1469 odcinku "M jak miłość" zwłoki Artura (Tomasz Ciachorowski) zostaną odnalezione? Olek (Maurycy Popiel) odbierze telefon od szantażysty Olewicza (Tomasz Dedek), który uprzedzi go, że zabłąkany turysta znalazł ciało podczas tułaczki po lesie. Przerażony Chodakowski w 1469 odcinku "M jak miłość" postanowi uciec z kraju. Czy namówi Agnieszkę (Magdalena Walach), żeby z nim wyjechała? Sprawdź, co zrobi Olek i czy słowa Olewicza okażą się prawdą!

"M jak miłość" odcinek 1469 - wtorek, 12.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1469 odcinku "M jak miłość" śmierć Artura wyjdzie na jaw? Olek po zabiciu psychopaty ukrył przed wszystkimi, że zakopał jego zwłoki w lesie, jednak takiego morderstwa nie da się długo ukryć. 

- Zabłąkany turysta znalazł w lesie zwłoki mężczyzny - usłyszy młodszy Chodakowski w słuchawce od Olewicza, kiedy podczas dyżuru odbierze telefon. Będzie przerażony!

Przeczytaj też: M jak miłość. Aneta wróci do Olka i pomoże mu uniknąć więzienia! Postawi twardy warunek - WIDEO

Później Olek w 1469 odcinku "M jak miłość" prosto w twarz wykrzyczy Marcinowi (Mikołaj Roznerski), że to on zabił Artura.

- Artur nie żyje, rozumiesz?! - brat na początku nie uwierzy w jego słowa. Panika Olka sięgnie zenitu. Okłamał policję, ale zwłoki Skalskiego zakopał nie tak daleko domku, w którym razem z Izą (Adriana Kalska) zostali zaatakowani. Domyśli się, że stanie się głównym podejrzanym! Spotka się z Agnieszką...

- Może to dobry moment, żeby zacząć wszystko od nowa. Gdybym wyjechał z kraju... pojechałabyś ze mną? - spyta i w 1469 odcinku "M jak miłość" zacznie namawiać ją na wyjazd! Czy Olszewska się zgodzi? Niekoniecznie, za to zrobi się bardzo podejrzliwa...

Zobacz >>> Olek zniknie z M jak miłość? Pożegna się z Agnieszką i ucieknie z Polski w 1472 odcinku

M jak miłość, odc. 1469. Olek (Maurycy Popiel)
Autor: TVP VOD M jak miłość, odc. 1469. Olek (Maurycy Popiel)
Najnowsze