M jak miłość , odcinek 1469: Nowe życie Marcina! Będzie zdany na łaskę dręczyciela Krajewskiego

2019-11-05 21:42 Ag
M jak miłość, odc. 1469. Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1469. Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

Co w "M jak miłość" będzie z Marcinem (Mikołaj Roznerski)? Zamknął swoją firmę budowlaną, bo nie będzie miał innego wyjścia - Artur (Tomasz Ciachorowski) zniszczył bowiem wszystko, na co Chodakowski pracował przez lata! Jak potoczą się dalej losy Marcina? W 1469 odcinku "M jak miłość" rozpocznie nowe życie. Zatrudni się w firmie dewelopera Krajewskiego (Grzegorz Wons), bezwzględnego despoty, dla którego pieniądze będą na pierwszym miejscu. Ojciec Leszka (Sławek Uniatowski) wkroczy do rodziny Marcina w 1469 odcinku "M jak miłość" bardzo zdecydowanie!

"M jak miłość" odcinek 1469 - wtorek, 12.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Jak w "M jak miłość" Marcin i Iza (Adriana Kalska) poradzą sobie po bankructwie firmy Chodakowskiego? Nie da się uniknąć najgorszego możliwego rozwiązania - Marcin zamknie własny biznes, który stworzył od zera i w który włożył tyle serca. Ostatnie pożegnanie Marcina z firmą sąsiadującą z bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) będzie upadkiem młodego przedsiębiorcy!

Ale Chodakowski nie z takich kłopotów wychodził obronną ręką! Co będzie z Marcinem dalej? W 1469 odcinku "M jak miłość" "pomocną" dłoń wystawi do niego Robert Krajewski, ojciec Leszka, ukochanego Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), nieustępliwy, bezwzględny deweloper, dla którego pieniądze i zysk są ważniejsze od rodziny.

Marcin zatrudni się w firmie Krajewskiego nie wiedząc, że ma do czynienia z podłym manipulatorem, tyranem, który użyje wszelkich sztuczek, by zmusić Leszka do przejęcia jego biznesu, do zarządzania firmą w jego imieniu.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1470: Koniec miłości Joasi do Leszka! Ucieknie przed nim do Grabiny

Na powitanie, w 1469 odcinku "M jak miłość", prezes Krajewski zapewni Marcina, że grają zespołowo, że dobro przedsiębiorstwa wartego miliardy złotych jest najważniejsze! Chodakowski przyjmie takie warunki, bo nie będzie miał wyjścia. Ze względu na Izę i dzieci będzie musiał jak najszybciej znaleźć nową pracę.

Co ciekawe, zaraz po rozmowie o pracę z Chodakowskim w 1469 odcinku "M jak miłość", Krajewski senior pozna matkę Marcina. Przypadek sprawi, że spotka Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska) w bistro i od pierwszej chwili będzie zauroczony piękną nieznajomą. Dosłownie zaniemówi na jej widok, kiedy Aleksandra wejdzie do lokalu z wnuczką Mają (Laura Jankowska).

Sprawdź też: M jak miłość. Zmiany w rodzinie Chodakowskich! Milioner Krajewski będzie dziadkiem dzieci Izy i Marcina?

Krajewski senior zrobi wszystko, żeby oczarować Aleksandrę. W 1469 odcinku "M jak miłość" wyzna matce Marcina, że otwiera po sąsiedzku nową firmę i liczy na częstsze spotkania. Zaraz potem Aleksandra i Robert umówią się na randkę. Kobieta słowem nie wspomni jednak, że ma męża Grzegorza (Wojciech Majchrzak).

Wygląda więc na to, że w kolejnych odcinkach "M jak miłość" rodzina Marcina znajdzie się na granicy rozpadu. A wszystko przez Krajewskiego!

Najnowsze