M jak miłość, odcinek 1464: Ostatnie pożegnanie Marcina. Powie Kindze o wyprowadzce!

2019-10-21 10:55 Ag
M jak miłość odc. 1464. Kinga (Katarzyna Cichopek), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1464. Kinga (Katarzyna Cichopek), Marcin (Mikołaj Roznerski)

Marcin (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" pożegna się z Kingą (Katarzyna Cichopek)! W 1464 odcinku "M jak miłość" przypadek sprawi, że Zduńska zauważy przyjaciela kiedy będzie z kartonami wychodził z biura swojej firmy budowlanej, sąsiadującej z bistro. Kinga będzie w szoku kiedy Chodakowski powie jej o wyprowadzce, zamknięciu biznesu, który stworzył sam od zera. Ostatnie pożegnanie Marcina z Kingą w 1464 odcinku "M jak miłość" będzie jednak owiane tajemnicą.

"M jak miłość" odcinek 1464 - wtorek, 22.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Marcin Chodakowski z "M jak miłość" ciężko przeżyje upadek swojej firmy. Nie dość, że będzie musiał zamknąć biznes, to jeszcze wrobiony przez Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski) z lewe faktury do zapłaty, zamówienia i rachunki od różnych firm bez pokrycia, kontakty z niejasnymi przedsiębiorcami. będzie musiał walczyć o dobre imię w sądzie.

Jak się z tego wyplącze, skoro sprytny Artur przed śmiercią podrobił jego podpisy? Piotrek (Marcin Mroczek) uprzedzi Marcina, że może mieć spore kłopoty, bo policja nie znalazła Skalskiego, który zapadł się pod ziemię. Marcin wciąż nie będzie bowiem wiedział, że psychopata nie żyje.

- Nie wierzę, że tak po prostu można zniszczyć człowieka i jego firmę. Prokuratura, sądy... Przecież to będzie trwało latami, to jest mój koniec w biznesie - załamie się Chodakowski przy Piotrku.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1469: Olek przyzna się Marcinowi do zabójstwa! Chodakowski wyda brata policji? - WIDEO

W 1464 odcinku "M jak miłość" Marcin nie będzie miał wyjścia - zamknie swoją firmę, bo właściciel lokalu, który wynajmował obok "Bistro za rogiem" wyrzuci go na bruk. Zapakuje wszystkie swoje rzeczy w kartony i ostatecznie zakończy ten rozdział swojego życia. Kinga zauważy przyjaciela, który ze spuszczoną głową będzie wychodził z biura.

Zobacz: Gdzie leży Grabina, kultowa miejscowość z "M jak miłość"? [MAPA]

- Wyprowadzasz się? - zapyta z niedowierzaniem Zduńska. - Tak, właśnie miałem wpaść do was się pożegnać...
- Pożegnać? Jak to?
- Za chwilę wpadnę, tylko dokończę - zapewni Chodakowski. W 1464 odcinku "M jak miłość" Kindze jako pierwszej z przyjaciół powie o swoich ogromnych kłopotach, o konieczności zamknięcia firmy. Poprosi ją jednak o dyskrecję. Marcinowi będzie zależało na tym, by jak najmniej bliskich osób wiedziała, że jego firma zbankrutowała, że Artur go zniszczył.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1469: Iza we krwi! Marcin przerażony atakiem na ukochaną

M jak miłość odc. 1464. Kinga (Katarzyna Cichopek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1464. Kinga (Katarzyna Cichopek)