M jak miłość, odcinek 1469: Marcin dla Olka skaże Izę na potworne cierpienie - WIDEO

2019-11-06 22:55 jkk
M jak miłość, odc. 1469. Olek (Maurycy Popiel), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1469. Olek (Maurycy Popiel), Marcin (Mikołaj Roznerski)

Marcin (Mikołaj Roznerski) 1469 odcinku "M jak miłość" pozwoli, aby Iza (Adriana Kalska) nadal potwornie cierpiała! W obronie Olka (Maurycy Popiel) ukochany nic jej nie powie i Iza będzie przeżywała dalsze katusze ze strachu, że Artur (Tomasz Ciachorowski) wyskoczy zza rogu... Dla Izy nie zmieni się dosłownie nic, może poza tym, że nie będzie rozumiała co się z nimi dzieje! Czy Marcin w końcu zlituje się nad ukochaną? Zobacz WIDEO i 1469 odcinek "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1469 - wtorek, 12.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1469 odcinku "M jak miłość" Olek wreszcie wykrzyczy Marcinowi prawdę o zabójstwie Artura! Bardzo długo męczy się z tym sam, ale w końcu nie wytrzyma. Również dlatego, że nie może patrzeć, jak brat wciąż boi się ataku psychopaty!

Podczas kolejnego niepokojącego zdarzenia w 1469 odcinku "M jak miłość" między braćmi dojdzie nawet do szarpaniny! Kiedy starszy brat będzie przekonany, że Artur znów atakuje, Olek tym razem postanowi go powstrzymać.

- Artur tu był! - znów wpadnie w panikę Marcin. - Cokolwiek się tu stało, to na pewno nie był Artur! - zaprzeczy Olek i w nerwach bracia zaczną się szarpać! - A skąd ty możesz o tym wiedzieć?!- Po prostu wiem. Artur nie żyje! Rozumiesz?! - tak Olek wyzna bratu prawdę.

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1469 - Kinga znowu w ciąży!

Od tego momentu w 1469 odcinku "M jak miłość" braci połączy wielka tajemnica. Marcin z wielkiej wdzięczności zrobi dla Olka absolutnie wszystko!

Zobacz również: M jak miłość, odcinek 1470 - Joasia zrozumie, że Leszek jest nic nie wart i ucieknie od niego!

- Olek stanął w obronie rodziny, Marcin jest mu potwornie wdzięczny za to. I postąpiłby tak samo. Marcin zdaje sobie sprawę z konsekwencji, które Olek może ponieść i które zapewne poniesie, ale Marcin szuka rozwiązania. Marcin jest w stanie zrobić wszystko, aby wybronić swojego brata!- mówi o swoim bohaterze Mikołaj Roznerski w "Kulisach M jak miłość". - Ta sytuacja zbliżyła ich bardzo do siebie i stworzyli takie prawdziwe przymierze braci - doda Roznerski.

Niestety, bracia w 1469 odcinku "M jak miłość" zapomną o... Izie! Ona jedna będzie nadal przeżywała straszne lęki, oglądając się wciąż za siebie i reagując na każdy niespodziewany szmer. Czy dobro Olka jest warte cenę zdrowia Izy? A może bracia powinni jej powiedzieć, że prześladowcy już na świecie nie ma i nic jej nie grozi? Może Izę po prostu trzeba wciągnąć do przymierza... Mamy nadzieję, że tak bo innej kobiecie uda się poznać prawdę...

Podobno im większy jest krąg wtajemniczonych, tym trudniej zachować tajemnicę, ale w przypadku tej kochającej się rodziny, wszystko co ich nie zabije, to ich wzmacnia. Czy Marcin pomyśli nie tylko o sytuacji swojego brata, ale i panicznym, długotrwałym lęku swojej ukochanej? Przekonamy się w 1469 odcinku "M jak miłość".

M jak miłość, odc. 1469. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1469. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze