M jak miłość, odcinek 1450: Rozpacz Bartka przed ślubem. Zrezygnuje nawet z kawalerskiego!

2019-06-03 11:52

Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) z "M jak miłość" wezmą ślub, ale przygotowania dla "najpiękniejszego" dnia ich życia będą dla obojga prawdziwą udręką. W 1450 odcinku "M jak miłość" pan młody pogrąży się w rozpaczy kolejny raz oglądając filmik, na którym jego ukochana podrywa swojego byłego Janka (Tomas Kollarik). Do tego stopnia będzie przybity, pełen żalu i zazdrosny, że zrezygnuje nawet z zabawy na swoim wieczorze kawalerskim.

M jak miłość odc. 1450. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)

i

Autor: Archiwum serwisu M jak miłość odc. 1450. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)

"M jak miłość" odcinek 1450 - poniedziałek, 3.06.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Na dzień przed ślubem w 1450 odcinku "M jak miłość" Ula doprowadzi do takiej sytuacji, że Bartek zacznie mieć coraz większe wątpliwości czy chce ją pojąć za żonę. Konflikt między narzeczonymi wybuchnie z powodu Janka i tego co zaszło między nim a Ulą minionego wieczoru. Dowodem będzie filmik z pubu, na którym wyraźnie widać jak pijana dziewczyna podrywa swojego byłego.

Załamany Bartek porzuci swój plan zemsty na Morawskim, choć przez moment chciał go nawet zabić. Ale w 1450 odcinku "M miłość" pogrąży się w takiej rozpaczy, że nawet Andrzejek zauważy, że z jego młodszym bratem dzieje się coś niedobrego. Zamiast pomagać w przygotowaniach, pan młody wymknie się na taras, by pobyć w samotności.

- Co się tak opieprzasz?! Twoja narzeczona przywiozła 200 balonów, musimy je napompować! Dawaj szybko nadmuchamy i wieczorem zrobimy kawalerski. Podsłuchałem jak Marzenka umawiała się z koleżankami. Wyprawiają dziś panieńskie dla Uli, nie możemy być gorsi! - zaproponuje Andrzejek. Jednak w 1450 odcinku "M jak miłość" Bartek nie będzie chciał o tym słuchać. - Daj mi spokój! Nie będzie żadnego kawalerskiego!
- Jak to? - zapyta porażony odpowiedzią brata. 

Gdzie leży Grabina, kultowa miejscowość z "M jak miłość"? [MAPA]

Aż wreszcie Bartek nie zdoła ukryć przed Ulą, że coś go gryzie, że ślub wcale go nie cieszy. Zaniepokojona dziewczyna będzie chciała wiedzieć co się dzieje. - Bartek, jesteś ze mną czy nie?
- Nie wiem, ty mi powiedz...
- O co ci chodzi?

Lisiecki postawi sprawę jasno. - O to, że nie chcę widzieć Janka na naszym ślubie!
- Co? - To co słyszałaś! Pytasz to odpowiadam! Nie chcę widzieć tego gościa na naszym ślubie!
- Janek przychodzi tylko i wyłącznie jako osoba towarzysząca dla Soni! Co ja teraz mam jej powiedzieć?
- Prawdę! Że nie chcę go widzieć!
- Bartek, nie mogę jej tego powiedzieć teraz!
- Nie możesz czy nie chcesz?
- Oj przeginasz!
- Ja przeginam? Ja się nie obściskuję ze swoimi eks po kątach!
- O czym ty do cholery mówisz? Ty jesteś jakiś nienormalny!
- Może jestem nienormalny, ale przynajmniej wiem, czego chcę!

M jak miłość odc. 1450. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)

i

Autor: Archiwum serwisu M jak miłość odc. 1450. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak miłość odc. 1450. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Ula (Iga Krefft)

i

Autor: Archiwum serwisu M jak miłość odc. 1450. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Ula (Iga Krefft)