M jak miłość, odcinek 1442: Poszukiwania Basi. Pedofil pocieszy zrozpaczoną Marysię

2019-05-01 13:32

W 1442 odcinku "M jak miłość" Artur (Robert Moskwa) zgłosi zaginięcie Basi (Maja Wudkiewicz) i od razu ruszą poszukiwania. Bezczelny zboczeniec także przyłączy się do akcji. Dariusz (Henryk Niebudek) pocieszy nawet płaczącą Marię (Małgorzata Pieńkowska)! Rafał (Jakub Kucner) odkryje tajemnicę ojca i uratuje dziewczynkę z kryjówki. Tymczasem Rogowski dopadnie pedofila osobiście! Poznajcie szczegóły premierowego, mrożącego krew w żyłach odcinka "M jak miłość".

M jak miłość, odc. 1442. Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: MTL Maxflim/ Materiały prasowe M jak miłość, odc. 1442. Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

"M jak miłość" odcinek 1442 - poniedziałek, 6.05.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1442 odcinku "M jak miłość" Dariusz uwięzi Basię w swoim domu, a potem zachowując pozory pomoże w jej poszukiwaniach. Cała Grabina stanie na nogi, a akcja nabierze zawrotnego tempa. Z oczywistych względów Maria będzie zrozpaczona. Pedofil-morderca podejdzie do niej z pokerową miną i zacznie ją pocieszać!

-Niech pani nie płacze. Na pewno ją znajdziemy - powie Dariusz podchodząc do Rogowskiej.
-Będziemy jej szukać - Artur podejdzie do żony i mocno ją przytuli.

W tej samej chwili Rafał (Jakub Kucner) poinformuje Staszka (Sławomir Holland), że jego ojciec jest pedofilem! Komendant zadzwoni do Sonii (Barbara Wypych) kierującej akcją poszukiwawczą. Dziewczyna od razu poinformuje o wszystkim Janka (Tomas Kollarik).

-Słuchaj. Dostałam przed chwilą informację. Rafał wie, kto porwał Basię - w rozmowie padnie nazwisko Dariusza, a wszystko przypadkiem usłyszy Rogowski.

M jak miłość odcinek 1442, Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: mjakmilosc.tvp.pl M jak miłość odcinek 1442, Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)

Właśnie wtedy Artur wsiądzie do samochodu i razem z Marysią pojedzie do domu szaleńca i zboczeńca! Tam Stadnicki zagrozi mu bronią i przyłoży lufę do skroni. Na szczęście sytuacja szybko się odwróci. Rogowski powali rywala i wymierzy do niego z pistoletu. Do akcji szybko wkroczą policjanci - Synku, ja nic nie zrobiłem - powie spokojnym tonem Dariusz patrząc na Rafała. - Skuć go - powie funkcjonariusz - Z Basią wszystko w porządku. Jest z szefem na komisariacie - powie policjant podchodząc do Marysi.

ZOBACZ TEŻ>>> M jak miłość, odcinek 1442: Artur zastrzeli pedofila? Marysia będzie błagać o litość dla porywacza Basi

Niedługo później Rogowscy spotkają się z Basią. Cała i zdrowa dziewczynka wpadnie im w ramiona. Na szczęście nie doszło do tragedii! Stadnicki mógł przecież skrzywdzić dziewczynkę! 

M jak miłość odcinek 1442, Artur (Robert Moskwa), Basia (Maja Wudkiewicz), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: mjakmilosc.tvp.pl M jak miłość odcinek 1442, Artur (Robert Moskwa), Basia (Maja Wudkiewicz), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)