M jak miłość, odcinek 1374: Kinga w ciąży dzięki babci Barbarze

2018-05-04 18:30

Trzecie dziecko Zduńskich w "M jak miłość" już w drodze! Dzięki działaniom Barbary (Teresa Lipowska) Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) ponownie zostaną rodzicami?! W 1374 odcinku "M jak miłość" seniorka zrobi wszystko, żeby zminimalizować Zduńskich ilośc stresu związanego z codziennymi obowiązkami. Czy te starania przyniosą zamierzony efekt? Babcia zadba o to, by Kinga i Piotrek mieli czas na seks...

"M jak miłość" odcinek 1374 - poniedziałek, 21.05.2018, o godz. 20.50 w TVP2

W nadchodzących odcinkach serialu "M jak miłość" życie Zduńskich zacznie kręcić się wokół łóżka i starania się o dziecko. Presja będzie na tyle duża, że w pewnym momencie Piotrek zacznie unikać swojej ukochanej! To oraz codzienny stres, brak czasu i biegające dookoła pociechy nie pomogą w poprawieniu płodności przyszłego taty.

Całe szczęście w 1374 odcinku serialu "M jak miłość" Barbara zauważy, że jej najbliżsi są przemęczeni i żeby ułatwić Kindze zajście w kolejną ciążę, seniorka zabierze wnuki na weekend do Grabiny. To będzie strzał w dziesiątkę!

Dwa tygodnie później w serialu "M jak miłość" przeszczęśliwa Kinga zrobi badania, które potwierdzą, że spodziewa się dziecka! Piotrek dowie się o ciąży ukochanej w najmniej oczekiwany sposób...

Patrz: M jak miłość, odcinek 1371: Kinga chce dziecka. Jak Piotrek pobudza leniwe pleminiki?

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1377: Michał zastąpi Wojtusiowi zmarłego Tomka

Sprawdź: M jak miłość, odcinek 1371: Marysia nigdy nie wróci do Artura! Wybierze Kamila Starskiego?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Domowa pizza – idealna na  obiad, kolację, spotkanie ze znajomymi. Wypróbuj nasz przepis na idealne ciasto na pizzę – klucz do sukcesu!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze