M jak miłość odc. 993-994. Nowi bohaterowie - Olga i Krystian, nowe wątki w M jak miłość - zdjęcia

2013-05-18 22:50

M jak miłość odcinki 993-994 w poniedziałek, 20.05.201 i we wtorek, 21.05.2013. W serialu M jak miłość pojawią się nowi bohaterowie. Bistro Pawła (Rafał Mroczek) zaczęła odwiedzać dziewczynka. Mała ma na imię Basia (Gabriela Raczyńska) i przychodzi do lokalu sama. Pewnego dnia zjawi się tam jej ciotka, pełna temperamentu malarka Olga. Zagra ją Marta Ścisłowicz, którą znamy m.in. z seriali "Samo życie", "Blondynka", "Lekarze". Paweł może mieć kłopoty...

W M jak miłość odcinek 994 pojawia się Krystian, który na pewno przysporzy Kasi (Agnieszka Sienkiewicz) trosk. Krystian to nowy pracownik w firmie Grzegorza (Wojciech Majchrzak). To mężczyzna uwodzicielski i podstępny zarazem. Ma wobec dziewczyny niecne, by nie rzec niebezpieczne plany.

>>> M jak miłość odc. 996 - ostatni odcinek przed wakacjami 2013. Jak się skończy M jak miłość?


Zagra go Philippe Tłokiński, który aktorskie nauki pobierał we Francji. Tam się urodził i wychował, jest bowiem synem Mirosława Tłokińskiego, piłkarza Widzewa Łódź, a także klubów francuskich.

Philippe'a mogliśmy już oglądać na małym ekranie, m.in. w serialu "Prosto w serce" i "Przepis na życie", w którym zagrał młodego kochanka Poli (Edyta Olszówka).

Chcesz wiedzieć więcej o serialu M jak miłość? Polub nas na Facebooku!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze