M jak MIŁOŚĆ, odc. 959. IZA bezlitośnie WYKORZYSTA PAWŁA Zduńskiego

2013-01-14 16:15

M jak MIŁOŚĆ, odcinek 959 w poniedziałek 21.01.2013, o godzinie 20:05 w TVP2. Iza (Sandra Staniszewska) - nowa miłość Pawła (Rafał Mroczek) - to prawdziwa femme fatale i wcale się z tym nie ukrywa! W 959 odcinku M JAK MIŁOŚĆ wprost mówi Zduńskiemu, że zamierza go wykorzystać bezlitośnie i do cna... Czy Paweł wycofa się z romansu z szefową zanim znudzi się Izie i zostanie wyrzucony z pracy?

M jak MIŁOŚĆ odc. 959. PAWEŁ USIDLONY przez kochankę. IZA DAJE mu WIĘCEJ niż MADZIA - ZDJĘCIA >>>

Paweł (Rafał Zduński) wdał się w romans, który może go sporo kosztować. Jego nową dziewczyną jest Iza (Sandra Staniszewska) - szefowa marketingu w korporacji Hoffmana (Bogdan Brzyski).

Iza nie po raz pierwszy wpadła w oko swojemu pracownikowi. Przed Pawłem było już kilku mężczyzn, z którymi umawiała się na randki. Znudzonych kochanków Iza wyrzucała z pracy. Wszystko wskazuje na to, że ze Zduńskim może być podobnie. Zaślepiony miłością Paweł nie widzi, jaka Iza jest naprawdę...

M JAK MIŁOŚĆ - więcej o serialu

- Posłuchaj, jesteś bystry, ale przychodzisz ostatni a wychodzisz pierwszy.
- Mówiłem, że mam jeszcze dodatkowe obowiązki.
- Tak? Jakie? Może chorą babcię? Boże, bo się wzruszę... Słuchaj, uprzedzam cię, zamierzam cię wykorzystać bezlitośnie i do cna.
- Jestem cały twój.

M jak MIŁOŚĆ, odcinek 959 w poniedziałek 21.01.2013, o godzinie 20:05 w TVP2.

M jak MIŁOŚĆ i BARWY SZCZĘŚCIA znikają z TVP2. NIE BĘDZIE seriali przez MŚ w PIŁCE RĘCZNEJ >>>

Najnowsze