M jak miłość

M jak miłość. Nieznane oblicze Emiliana Kamińskiego. Anna Mucha ma od niego pamiątkę do dziś - WIDEO

2023-01-26 22:22

Śp. Emilian Kamiński odszedł 26 grudnia 2022 r., a co za tym idzie, Marszałek już nigdy nie pojawi się w "M jak miłość", nad czym bardzo ubolewają aktorzy. Szczególnie serialowa Magda (Anna Mucha) nie mogła powstrzymać łez, opowiadając o dobrym i przyjacielskim koledze z planu. W "Kulisach M jak miłość" wyszło na jaw, że Mucha bardzo cierpi po odejściu aktora, ale pochwaliła się za to, że Kamiński zostawił jej pewną pamiątkę. Wzruszające wspomnienia zmarłego zapierają dech. Zobacz WIDEO i przekonaj się, jaki naprawdę był Emilian Kamiński.

Aktorzy z "M jak miłość" zdradzają sekrety pracy z Emilianem Kamińskim 

Z okazji minionych niedawno Dni Dziadka i Babci, które wypadały kolejno 21 i 22 stycznia, w "Kulisach M jak miłość" pojawiło się wspomnienie śp. Emiliana Kamińskiego. Nic dziwnego, ponieważ serialowy Marszałek był wspaniałym dziadkiem dla dzieciaków Zduńskich, który uczył, bawił, pocieszał i wysłuchał. Piotrek z "M jak miłość" nie mógł ukryć wzruszenia z powodu faktu, że nie będzie mu dane spotkać się z Kamińskim na planie. 

- Jak się wspomina Emiliana Kamińskiego, to nie sposób się nie uśmiechnąć, bo to był człowiek podobny do Marszałka. Zawsze uśmiechnięty, pełny energii i pełen pasji do tego, co robił - wspomina Marcin Mroczek w "Kulisach M jak miłość".

- Emilian zawsze zaczynał od żartów - dodaje Marcin Bosak, czyli serialowy Kamil. - Miałem też z mim wiele poważnych rozmów, natomiast to co zapamiętam to jego uśmiech i to pogodne usposobienie, to było fantastyczne - kontynuuje aktor. 

Załamana Anna Mucha zdradza, jaką pamiątkę pozostawiła sobie po Kamińskim 

Anna Mucha nawet nie ukrywa, że wiadomość o śmierci wspaniałego aktora, kolegi z planu, wywołuje w niej bardzo trudne emocje. Kamiński grał w "M jak miłość" ojca Magdy, która zawsze mogła na niego liczyć. Chociaż szalony i czasem nieodpowiedzialny, o córkę zawalczyłby zawsze i wszędzie. Annie Musze trudno mówić o tym, że już nigdy nie zagra u boku Kamińskiego.

- Kiedyś Emilian przyniósł na plan winogrona, takie polskie winogrona, jak u mojego dziadka na działce - zaczyna opowieść Anna Mucha w "Kulisach M jak miłość". - Moje dzieci bardzo polubiły te winogrona. Następnym razem jak przyszedł na plan, przyniósł sadzonki... I te winogrona tam sobie u mnie rosną - wzruszająco opowiada Mucha o nietypowej pamiątce, która została jej po zmarłym koledze z planu. Posadzona sadzonka już zawsze będzie jej przypominać wspólne chwile z Emilianem Kamińskim na planie "M jak miłość" i nie tylko. 

M jak miłość. Wyjątkowe wspomnienie zmarłego Emiliana Kamińskiego. Anna Mucha nie powstrzymała łez
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany