M jak miłość. Natalka odzyska córkę Hanię i rozwiedzie się z Frankiem! To nie koniec zmian w jej życiu

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Natalka odzyska córkę Hanię i rozwiedzie się z Frankiem! To nie koniec zmian w jej życiu

M jak miłość. Natalka odzyska córkę Hanię i rozwiedzie się z Frankiem! To nie koniec zmian w jej życiu

W "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) jednak odzyska córkę Hanię (Maja Marczak), którą na wieść o rozwodzie, Franek (Piotr Nerlewski) porwie. I choć Justyna (Olga Kalicka) stanie u boku kochanka, wspierając go we wszystkim, Natalka postawi na swoim! Zapowiada się także na to, że samotne macierzyństwo to nie jedyna zmiana w życiu Natalki. Na co jeszcze odważy się wnuczka Barbary Mostowiak (Teresa Lipowska) w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość". Natalka odzyska swoje dziecko! Rozstanie się na zawsze z Frankiem i zacznie nowe życie

W nowych odcinkach "M jak miłość" Natalka przeżyje ogromny dramat w związku z rozwodem z ukochanym Frankiem. Okaże się, że nie tylko była przez te wszystkie lata przez męża oszukiwana, ale drań spróbuje odebrać jej dziecko! Franek posunie się nawet do porwania Hani w głąb Australii, a na pomoc ruszy mu Justyna. Na szczęście, Natalka również nie będzie sama w tym dramacie - Mostowiakowie staną za nią murem!

I zapewne dzięki wspaniałemu wsparciu rodziny w "M jak miłość" Natalce uda się pozbierać na tyle, że stanie do walki z niewiernym mężem. Mostowiakówna nie tylko uzyska rozwód z Frankiem, ale i pełne prawo do opieki nad córką! 

M jak miłość, odcinek 1532: Natalka straci córkę! Franek zabierze jej Hanię i gdzieś ją wywiezie - WIDEO

- Natalka znów będzie miała pod górę - ujawnia Marcjanna Lelek, czyli Natalka z "M jak miłość" w "Świecie Seriali". - Niestety, nie uda jej się uratować małżeństwa z Frankiem, a to oznacza, że przed Natalką rozwód i samotne macierzyństwo.  

Gwiazda "M jak miłość" zdradziła także w wywiadzie, że Natalka dostanie także ciekawą propozycje zawodową. Nie będzie ona taka całkiem nowa - czy Mostowiakówna zdecyduje się na powrót do pracy w policji?

- Pojawi się taki pomysł, ale ona już nie będzie chciała być policjantką! - zdradza Lelek.

Jaki czeka los samotną mamę z małą Hanią? Na pewno przy rodzinie w Grabinie nie zginie. Krążą pogłoski, że Natalka zajmie się prowadzeniem siedliska, po tym jak Ula (Iga Krefft) prawie zrujnowała majątek, zadłużając go w Urzędzie Skarbowym. Może w ten sposób mama Hani odnajdzie swoją drogę do szczęścia?

- Gdy okazało się, że Franek zdradza Natalkę, bardzo jej współczułam. Dziękuję scenarzystom serialu za nieustanne komplikowanie jej życia. Dzięki temu mam co grać! - cieszy się aktorka w wywiadzie dla "Świata Seriali". Oby jej Natalka jak najszybciej także miała się z czego cieszyć w nowych odcinkach "M jak miłość"!  

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1537: Tak zmieniała się i wyrosła mała Hania! Natalka zobaczy córkę ostatni raz

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze