M jak miłość. Mocne sceny u Budzyńskich. Magda i Andrzej pokazali co ich czeka! To wszystko przez niego - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Mocne sceny u Budzyńskich. Magda i Andrzej pokazali co ich czeka! To wszystko przez niego - ZDJĘCIA

M jak miłość. Mocne sceny u Budzyńskich. Magda i Andrzej pokazali co ich czeka! To wszystko przez niego - ZDJĘCIA

2022-02-16 11:04

Takiego wątku w "M jak miłość" u Budzyńskich chyba nikt się nie spodziewał! Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) zmierzą się z poważnym kryzysem w ich małżeństwie, a ich miłość będzie zagrożona. O rozstaniu Budzyńskich wspominała już Anna Mucha w ostatnim wywiadzie. Z relacji aktorów z planu "M jak miłość" z kręconych właśnie odcinków wynika, że mają przed sobą mocne sceny ze szpitalem w tle, nową bohaterką, która będzie chciała rozdzielić Andrzeja z Magdą. Ale za to co czeka Budzyńskich już wkrótce w "M jak miłość' odpowiada także ktoś inny. Poznajcie szczegóły i zobaczcie ZDJĘCIA z planu!

Czy Magda i Andrzej z "M jak miłość" się rozstaną? Co będzie dalej z Budzyńskimi?

Anna Mucha i Krystian Wieczorek straszą rozstaniem Budzyńskich w "M jak miłość"! Z relacji aktorów z planu nagrywanych właśnie odcinków, które będzie można zobaczyć w finale obecnego sezonu wynika, że szczęście Magdy i Andrzeja dość szybko się skończy. Nie dość, że do ich życia wkroczy piękna prawniczka Julia (w tej roli Marta Chodorowska), która będzie chciała zniszczyć idealne małżeństwo tej pary, to jeszcze kolejnych problemów przysporzy im zbuntowana, wyrachowana i coraz bardziej nieobliczalna córka Ania (Gabriela Świerczyńska).

Pasierbica Budzyńskiego w nowych odcinkach "M jak miłość" pokaże na co ją stać, kiedy znienawidzi Magdę za to, że to ją pokochał nauczyciel Adam Warecki (Wojciech Świeściak). Ania zacznie nękać mężczyznę, w którym się do szaleństwa zakochała, będzie też pod silnym wpływem niebezpiecznej przyjaciółki Zuzy (Amelia Zawadzka), która wciągnie Wojciechowską w narkotyki. Dojdzie do tego, że Ania przedawkuje i trafi do szpitala w ciężkim stanie. To tylko niektóre z serii tragicznych zdarzeń u Budzyńskich, jakie rozegrają się lada chwila!

Zobacz także: Magda z M jak miłość potwierdza rozstanie z Budzyńskim? Anna Mucha sama jest zaszokowana scenariuszem

Gwiazdy "M jak miłość" budują napięcie wokół najbardziej koszmarnego wątku, jaki przyszło im razem grać. Anna Mucha i Krystian Wieczorek ujawniają na Instagramie kulisy scen, które rozegrają się za około trzy miesiące w szpitalu, gdzie Budzyńscy trafią po kolejnej tragedii jaka spadnie na ich rodzinę. Oczywiście aktorzy nie mogą jeszcze zdradzić szczegółów, ale przekonują wszystkich, że czegoś takiego nikt się nie spodziewał u Magdy i Andrzeja.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1644: Magda i Budzyński rozstaną się? To dla niego odejdzie od Andrzeja - ZDJĘCIA

- My mamy teraz duży wątek. No przyznaj się... Mamy teraz rozpisany wątek, co? - nakręca emocje Anna Mucha, a Krystian Wieczorek od razu wskazuje winnego.

- To wszystko przez niego! - dodaje tajemniczo. Ponieważ filmik Muchy z planu "M jak miłość" jest niewielkim fragmentem tego, co się wydarzy w nagrywanych teraz scenach, to nie widać "bohatera", który będzie odpowiedzialny za mocny zwrot w losach Magdy i Andrzeja. Niewykluczone, że winnym okaże się właśnie nauczyciel Adam Warecki, który nie przestanie kochać Budzyńskiej i namawiać jej do odejścia od męża.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1643: Kinga po operacji dostanie najpiękniejszy prezent od syna! Misiek zrobi dla niej coś niesamowitego - WIDEO

Rozstanie Budzyńskich w "M jak miłość" nie jest jeszcze przesądzone, ale sądząc po tym co się wydarzy w wątku tej pary skończy się pewien etap ich małżeństwa - idealnej miłości, której nic i nikt nie byłby w stanie zniszczyć. Na Magdę i Andrzeja do końca tego sezonu "M jak miłość" spadnie tak wiele dramatów, że nie wiadomo czy przetrwają jako małżeństwo i czy nadal będą się aż tak kochali.

M jak miłość. Tak choroba Kingi wpłynie na rodzinę Zduńskich. Zabraknie nie tylko ich córki Lenki
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze