M jak miłość

M jak miłość. Marek przyjedzie na Wigilię u Mostowiaków z szokującymi wiadomościami. Przekaże siostrom nowe fakty o Ewie i Natalce - ZDJĘCIA

2022-12-24 13:01

Wigilia u Mostowiaków w "M jak miłość" upłynie pod znakiem cudem, z których największym będzie powrót Marka (Kacper Kuszewski) do rodzinnego domu w Grabinie. Do ostatniej chwili w specjalnym świątecznym odcinku "M jak miłość" Marek nie zawiadomi Barbary (Teresa Lipowska), że sam przyjedzie z Australii na Wigilię i Boże Narodzenie. Co ciekawe ani słowem nie wspomni dlaczego Ewa (Dominika Kluźniak) nie przyjechała z nim. Aż wreszcie przy okazji Marek przekaże siostrom, Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Marcie (Dominika Ostałowska), co się dzieje z Ewą oraz Natalką (Marcjanna Lelek). Zobacz ZDJĘCIA ze specjalnego odcinka "M jak miłość" i poznaj szczegóły.

"M jak miłość" świąteczny odcinek specjalny "Wigilia u Mostowiaków" - sobota, Wigilia 24.12.2022, o godz. 20.00 w TVP2

Marek wróci do "M jak miłość" na Wigilię u Mostowiaków, ale jego przyjazd do Grabiny będzie tylko krótką wizytą w rodzinnym domu. Żeby sprawić radość tęskniącej za jedynym synem Barbarze już wcześniej Marysia dogada się z Markiem i resztą rodziny w sprawie organizacji świąt Bożego Narodzenia. Seniorka rodu w specjalnym odcinku "M jak miłość" zaprosi do Grabiny wszystkich bliskich, lecz nie każdy będzie mógł przybyć. Tuż przed wigilijną kolacją Barbarę najdzie smutna refleksja, wspomnienia jak kiedyś wyglądały święta u Mostowiaków. Ale na tym koniec smutków, bo powrót Marka na Wigilię wywoła falę radości w rodzinnym domu.

Co prawda Marek w świątecznym odcinku "M jak miłość" ani słowem nie wspomni dlaczego przyjechał bez Ewy, córek Natalki i Uli (Iga Krefft), wnuczek Hani (Maja Marczak) i Kalinki (Oliwia Kępka) oraz przybranego syna Antka (Jakub Jankiewicz) i zięcia Bartka (Arkadiusz Smoleński). Ale po czułym powitaniu z Barbarą, przyzna się matce, że nie zapowiadał przyjazdu, bo miał kłopoty ze zdobyciem biletu lotniczego z Australii do Polski. 

Podczas przygotowań do Wigilii w specjalnym odcinku "M jak miłość" Marek zwierzy się siostrom, Marysi i Marcie, co słychać u jego żony i córki, która opuściła Polskę kilka lat temu. Natalka samotnie wychowuje córkę Hanię, jest już po rozwodzie z Frankiem Zarzyckim (Piotr Nerlewski). - Ewa ma świetną pracę na uczelni. Antek to jak wiadomo studiuje. Natalka zagląda od czasu do czasu. Teraz to z Ulą, Bartkiem i małą. No wiecie jakoś się kręci...

- I co, nie tęsknisz? - zapyta Marta nie dociekając czy Marek kiedyś wróci z Ewą na stałe do Polski. 

- Pewnie, że tęsknię. Każdy kto wyjechał to tęskni. A jak twierdzi inaczej, to kłamie. Tęsknię za rodziną, za przyjaciółmi. I oczywiście za polskim jedzeniem. Barszczyk czerwony to mi się czasem śni po nocach. Szkoda, że Gośki tutaj z nami nie ma, nie?

- Tak, pisze do nas czasami, ale rzadko... - przyzna Marysia w specjalnym odcinku "M jak miłość". W Wigilię u Mostowiaków nie tylko rodzeństwo będzie pamiętało o Małgosi (Joanna Koroniewska), która dawno temu zerwała kontakt z rodziną. Także Barbara wspomni najmłodszą córkę podczas życzeń przy opłatku.

W czasie Wigilii u Mostowiaków w "M jak miłość" Marek zadzwoni do Ewy, której mu będzie bardzo brakowało. - Halo Ewa, słyszysz mnie? Fajnie jest przyjechać na święta do rodzinnego domu. Tyle wspomnień, emocji. Żałuję tylko, że ciebie tutaj z nami nie ma... - wyzna żonie.

"M jak miłość" odcinek specjalny "Wigilia u Mostowiaków" - gdzie oglądać? Czy odcinek z Wigilią dostępny na VOD TVP.pl?

Odcinek specjalny "M jak miłość" z Wigilią u Mostowiaków w Grabinie będzie miał premierę w sobotę, 24.12.2022, czyli w Wigilię w TVP2 o godz. 20.00. Ale widzowie będą mogli też zobaczyć powtórkę świątecznego odcinka we wtorek, 27.12.2022, w TVP2 o godz. 20.55. Poza tym "Wigilia u Mostowiaków" jest już dostępna w serwisie VOD.TVP.pl, ale nie bezpłatnie TUTAJ >>>

M jak miłość. Wigilia u Mostowiaków zacznie się od nagłego powrotu Marka. Tak Barbara powita syna w Grabinie w specjalnym odcinku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze