"M jak miłość". Marcin się nie zmieni, bo będzie zbyt nudno

2013-07-24 9:10 Ag

Marcin z "M jak miłość" to typ uwodziciela, który nie jednej kobiecie złamał serce. Poza tym Chodakowski ma niebywały talent do pakowania się w tarapaty. Zadziorny i często nieobliczalny Marcin zdobył jednak sympatię widzów. Czy w "M jak miłość" po wakacjach 2013 Marcin przejdzie metamorfozę? Nic z tego. - Jeśli się poprawię, to zrobi się nudno! - zastrzegł Mikołaj Roznerski, który polubił swojego bohatera takim jakim jest.

W nowym sezonie "M jak miłość" od września 2013 w życiu Marcina Chodakowskiego zajdą kolejne zmiany, które sprawią, że chłopak zupełnie nie będzie mógł odnaleźć równowagi. Romans z Agnieszką (Magdalena Walach) zakończy się kiedy u boku Tomka (Andrzej Młynarczyk) zabraknie Małgosi (Joanna Koroniewska).

>>> "M jak miłość". Śmierć Małgosi w USA. Tomek wychowa Wojtusia i Zosię z Agnieszką?

Marcin poszuka pocieszenia w ramionach zakochanej w nim Kasi (Agnieszka Sienkiewicz), ale wcześniej będzie próbował uratować przyjaciółkę przed Krystianem (Philippe Tłokiński), synem bandyty Jerzego Procia. Chodakowski znów wplącze się w miłosny trójkąt, ale tym razem pozwoli Kasi zbliżyć się bardziej niż kiedykolwiek.

>>> "M jak miłość". Kasia i Marcin będą razem? Kasia pocieszy ukochanego po jego rozstaniu z Agnieszką

Mikołaj Roznerski jest przekonany, że to właśnie charakter Marcina sprawia, że widzowie tak bardzo go polubili. W wywiadzie dla miesięcznika "Joy" zdradził, że czasami spotyka się z dość zaskakującymi reakcjami ludzi na ulicy.

- Niedawno usłyszałem od pewnego pana: "Panie Marcinie, niech się pan tam poprawi!". Chodziło mu o moją rolę w "M jak Miłość"… No, ale jeśli się poprawię, to zrobi się nudno! - żartował Roznerski.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "M jak miłość"? Polub nas na Facebooku!

{% load polls_tags %}{% get_poll 7426 request.path %}

Najnowsze